Untitled Document
 
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ ERZİNCAN ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM
Untitled Document

TARİH VE SAAT

REKLAMLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAM

 

"YENİ DÖNEM OTLUKBELİ"

Ali KILIÇ

07 Mayıs 2014, 14:37

Ali KILIÇ

Evet arkadaşlar seçim bitti belediye başkanı olarak Vahdet ERCAN bey seçildi, hayırlı uğurlu olsun..

 
Bu güne kadar yaşadığı seçim heyecanının aynını ilçeye hizmet getirirken de göstermesini bekliyoruz, biz elimizden geldiğince gücümüzün yettiğince yanındayız, yine bir diğer yerel yönetim temsilciliğine iktidar partisinden Recep GÜNDÜZ ikinci döneminde tecrübe kazanarak seçildi hayırlı olsun, MHP’li üyemiz Muammer AK beye de hayırlı olmasını diliyor ve beklenti ve tavsiyelerimize geçiyorum..

 Ağabeylerim, Gardaşlarım geçmişi geçmişte bırakarak Otlukbelinin hizmetten ırak yaftasını artık yıkalım el birliği ile gönül birliği ile ilçemizi yaşanabilir bir kent haline getirelim zira burada yaşayan insanlar bunu fazlasıyla hak ediyor..

 Bu çok zor değil.

 Benim ilçede görebildiğim eksiklerin başında ilçenin köy görüntüsünden kent görüntüsüne geçememesi geliyor, bunun için tavsiyemiz binaları ve yeni yapılacakları rehabilite ederek kente özgün bir yapı dış mimari stili seçilerek uygulamaya sunmak, ikincisi yollarımızın acilen iyileşmesi lazım, meydan düzenlemesi profosyonel ellerce yeniden ve kalıcı olarak düzenlenmeli, kahvehanelere düzenleme getirip kumar oyunlarının önüne geçilmeli, kentin eksiği olan kafeterya lokanta ve otel yine elzem konulardan daha önce kaymakamlık önderliğinde yapılan çalışmalara deyinmiştik, sonuçlanır sonuçlanmaz her hal ve şartta biz bize bakmalıyız..

 Eğin bu konuda tüm ülkeye model olabilecek bir yapılanma örneği sergiliyor ,kent merkezi tarihine yakışan bir dokuya bürünmeli her evin bahçe ve çevre düzenlemeleri ile ki bu vatandaşın işi kıraç kent görüntüsünden kurtulmalıyız, temiz kent temiz yaşam tercihi ile gelir..

 Asıl tanıtım ve hareket merkez noktamız göl regreasyon ve rehabilitasyon projesidir ki bu diğer tüm projelerimize ana kaynak ve destek olur göl etrafında oturma ve piknik alanları , yine bu noktada hazırlanacak kataloglara köylerde ki ziyaret ve tarihi yerlerin tanıtımı da eklenebilir..

 İlçemizin iklim coğrafi gerçeklerini göz ardı etmeden gerçekleşebilir projeler ile muhatabının kapısı çalınırsa tahmin ediyorum boş dönmeyiz..

 Arkadaşlar hiç kimse uzak durmasın ,ben aynı yaşam alanını paylaşan insanları selin önünde giden çubuğa yada kır çiçeklerinin içinde açan bir çiçeğe benzetirim hep ,tercih bizlerin,çalışır çabalarsak çimenlerin içinde açıp güneşe koşan çiçek olur yada selin almasını bekleyen bir çubuk..
 
 Bırakalım falan aileyi filan aileyi onu da anlamıyorum ya , yahu cenazesine en önde koşup helallik istenirken boğazımızı yırttığımız komşumuza yaşarken neden düşmanlık ederiz anlamak mümkün değil..
 
 Ezcümle ağabeylerim, gardaşlarım seçim bizim; ya cennetten bir köşe Otlukbeli, yada cehennemden bir bucak karakulak her iki seçenek de elimizde, tercih bizim.


Kırıp üzdüklerimden özür ,diler intizarımıza cevap talep ederiz..

Saygı sevgi hürmetle..

 Cismi ayrı, yüreği sizinle bir gardaşınız...
Ali KILIÇ
Otlukbelican.com

Bu haber 2073 defa okunmutur.

FENAFİLLAH20 Ekim 2018
Untitled Document

ANKET

Kaç Yaşındasınız ?Tüm Anketler

REKLAM

Untitled Document

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

İLAN ve DUYURULAR

 
Otlukbelican.com 
Sitemize daha kolay ve çabuk ulaşmak için bilgisayarınızdaki  SIK KULLANILANLAR bölümüne eklemeyi unutmayınız.
Otlukbelican.com
 

REKLAMLAR

Untitled Document
   
Otlukbelican.com Otlukbeli Haber Portalı
bilgi@otlukbelican.com

Görsel Tasarım: B-G Media©2010