OTLUKBELİ FUTBOL SAHASINA KAVUŞUYOR


Açıklama: OTLUKBELİ İLÇE MERKEZİNDEKİ FUTBOL SAHASININ YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Kategori: SPOR
Eklenme Tarihi: 18 Kasım 2013
Geçerli Tarih: 19 Eylül 2019, 14:33
Site: Otlukbelican Otlukbeli Haberleri
URL: http://otlukbelican.com/haber_detay.asp?haberID=512


Otlukbeli ilçe merkezinde geçtiğimiz aylar içerisinde yapımına başlanan Suni Çim sahanın yapımı aralıksız olarak devam ediyor.

Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından ihalesi yapılarak yapımına başlanan suni çim sahanın, dolgu, drenaj ve altyapı çalışmaları büyük oranda tamamlandı. Saha içerisinde alt yapısı tamamlanan bölümlerde sentetik halısının serilmesine de başlandı. Kısa bir süre içerisinde  sentetik halısının serilmesi ve etrafının tel örgüsü yapılarak teslim edilmesi bekleniyor. Futbol sahasının soyunma odaları ve tribünü ise daha sonra ayrı bir proje ile yapılacak. Otlukbelisporun maçlarını bu sahada oynayabilmesi için saha zemininin tamamlanması, soyunma odaları ve yedek kulübelerinin de yapılması gerekiyor. Bu şartlardan herhangi birinin eksik olması durumunda Futbol Federasyonu resmi müsabaka yapmak için izin vermiyor.

Sportif alanda ilçeye büyük katkı yapacak olan Sentetik Çim Sahanın yapımı ile ilgili bir açıklama yapan Otlukbelispor Kulüp Başkanı Yusuf Meral şunları belirtti. “İlçemizde yapılmakta olan bu tesisin kulübümüze, okullarımıza ve ilçe gençliğine büyük katkıları olacaktır. Bizler kulüp yönetimi olarak bu sahanın yapılması için büyük emekler verdik uğraşlar verdik, bu doğrultuda emeklerimizi boşa çıkarmayan projenin hayata geçirilmesini sağlayan İlçe Kaymakamımız Sayın Hüseyin Tekin’e, Gençlik                 Spor İl Müdürümüz Sayın Atanur Köseoğlu’na, Gençlik Spor Şube Müdürümüz Sayın Emin Dülgeroğlu’na ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.”

 
 
Otlukbelican.com Haber