OTLUKBELİ DERNEĞİNDEN BAYRAM MESAJI


Açıklama: "RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN"
Kategori: OTLUKBELİ GENEL
Eklenme Tarihi: 13 Haziran 2018
Geçerli Tarih: 25 Haziran 2019, 03:32
Site: Otlukbelican Otlukbeli Haberleri
URL: http://otlukbelican.com/haber_detay.asp?haberID=1087


Erzincan'da faaliyetlerine devam eden Otlukbeli İlçesi ve Köyleri K.E.Y.D. Derneği (ERODER) Yönetim Kurulu Ramazan Bayramı  münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı. Dernek yönetim kurulu adına bir açıklama yapan Etem Albayrak şu ifadelere yer verdi:

“Her türlü dayanışma ve yüce duygunun tezahür ettiği, sevgi, barış, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, dargınların barıştığı, kucaklaşmanın yaşandığı bir Ramazan Bayramına daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gönüllerimiz bir yandan bayram coşkusuyla dolarken, diğer yandan dünya üzerinde bayrama buruk gönüllerle giren insanların hüzün ve acılarını da aynı şekilde yüreklerimizde taşıyoruz. Millet olarak, bu insanların yaşadığı acılara, bu insani trajedilere kayıtsız kalamayız, bunları görmezden gelemeyiz.

Ramazan Bayramı’nın aziz milletimiz, ülkemiz, Türk ve İslam dünyası için hayırlara vesile olmasını, yakın coğrafyamız başta olmak üzere yaşanan acıların sona ermesini, Türkiye’de ve dünyada barış ve esenliğin hâkim olmasını ve herkesin yakınlarıyla birlikte, huzur içinde güzel bir bayram geçirmesini temenni ediyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle İlçemizdeki, köylerimizdeki, Erzincan'daki, İstanbul'daki, yurdumuzun dört bir yanındaki ve Avrupa'da ki hemşerilerimiz başta olmak üzere tüm İslam Âleminin ‘Ramazan Bayramı’nı kutluyor, ülkemize,  milletimize hayırlar getirmesini yüce Allah'tan niyaz ediyoruz.

Erzincan Otlukbeli K.E.Y.D. Derneği Yön Krl.