KUDAKA 99.TOPLANTISINI YAPTI


Açıklama: KUDAKA ERZURUM'DA TOPLANDI.
Kategori: GÜNCEL
Eklenme Tarihi: 05 Haziran 2018
Geçerli Tarih: 25 Mayıs 2019, 08:57
Site: Otlukbelican Otlukbeli Haberleri
URL: http://otlukbelican.com/haber_detay.asp?haberID=1084


Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) 99. Yönetim Kurulu Toplantısı, Erzurum Valisi Sayın Seyfettin Azizoğlu’nun başkanlığında Erzincan Valisi Sayın Ali Arslantaş, Bayburt Valisi Sayın Ali Hamza Pehlivan ve KUDAKA yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile Erzurum da gerçekleştirildi.
Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) 99. Yönetim Kurulu Toplantısı, Erzurum Valisi Sayın Seyfettin Azizoğlu’nun başkanlığında Erzincan Valisi Sayın Ali Arslantaş, Bayburt Valisi Sayın Ali Hamza Pehlivan, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mehmet Sekmen, Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Ahmet Tanoğlu, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Lütfü Yücelik ve KUDAKA Genel Sekreteri Prof. Dr. Sayın Osman Demirdöğen’in katılımı ile Polat Erzurum Resort Otel’de gerçekleştirildi.
Erzurum Valisi Sayın Seyfettin Azizoğlu’nun toplantı gündemine ilişkin konuşmasının ardından KUDAKA Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman Demirdöğen, aylık Ajans faaliyetleri ile ilgili yaptığı bilgilendirme sunumunda; Ajans, iş ve işleyişine ilişkin genel değerlendirmelerde bulunuldu.