OTLUKBELİ SPOR KULÜBÜNDEN TEŞEKKÜR


Açıklama: DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜR EDERİZ
Kategori: SPOR
Eklenme Tarihi: 19 Kasım 2017
Geçerli Tarih: 25 Haziran 2019, 03:34
Site: Otlukbelican Otlukbeli Haberleri
URL: http://otlukbelican.com/haber_detay.asp?haberID=1035


Erzincan 1.Amatör Futbol Liginde mücadele eden Otlukbeli Gençlik Spor Kulübü teşekkür mesajı yayınladı.
Kulüp Yönetim Kurulu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Kulübümüz 2017-2018 Futbol sezonunda Erzincan 1.Amatör liginde mücadele etmektedir. Amacımız ilçemizin gençlerini sporla buluşturmak, sporun birleştirici ruhunu aşılamak ve ilçemize bir heyecan kazandırmaktır. İlçemizin il merkezine ve rakip takımların sahalarına uzak olması işlerimizi biraz zorlaştırıyor. Zorlukları aşmamızda bizlere destek olan Sayın Kaymakamımıza ve Sayın Belediye Başkanımıza teşekkür ederiz.

Otlukbeli Kaymakamımız Sayın Eyyüp Güngör'e kulübümüze yaptığı maddi ve manevi destekleri için ve takımımızın yemek masrafları için teşekkür ederiz.

Otlukbeli Belediye Başkanımız Sayın Vahdet Ercan'a takımımızın deplasmandaki maçlara gidiş gelişi için araç tahsis ettiği için teşekkür ederiz.

İstanbul'da ki hemşerimiz ve kendiside bir spor adamı olan Sayın İlhan Yıldız, takımımıza 36 adet forma, 2 adet futbol topu ve 18 adet yağmurluk hediye etmiştir. Teşekkür ederiz
.

İstanbul'da ki hemşerilerimizden işadamı Sayın Zakir Uzun 10 çift krampon hediye etmiştir Teşekkür ederiz.

Ayrıca ilçemizde sporun gelişmesi için, destek veren, emek veren ve çaba sarfeden herkese kulübümüz adına çok teşekkür ederiz".

Otlukbeli Gençlik Spor Kulübü