Untitled Document
 
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ ERZİNCAN ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM
Untitled Document

TARİH VE SAAT

REKLAMLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAM

 
BAŞBAKAN YILDIRIM ERZİNCAN'DA

BAŞBAKAN YILDIRIM ERZİNCAN'DA

Tarih 20 Mart 2017, 21:46 Editr

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM MEMLEKETİ ERZİNCAN'DA HEMŞEHRİLERİNE SESLENDİ

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması süreci kapsamında Erzincan Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitingde halka hitap etti. Başbakan Yıldırım'ın Erzincan'daki mitingine katılmak üzere tüm ilçe ve beldelerden vatandaşlar il merkezine akın ettiler.


 19 Mart Pazar günü Erzincan'a gelen  Başbakan Yıldırım’a eşi Semiha Yıldırım, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Ulaştırma Denizcilik Bakanı Ahmet Arslan,Naci Ağbal Maliye Bakanı, Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Erzincan Milletvekilleri Sebahattin Karakelle ve Serkan Bayram eşlik etti.


Havaalanında Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Ak Parti İl Başkanı Orhan Bulut, İl Protokolü ve çok sayıda hemşehrimiz tarafından karşılanan Başbakan Yıldırım ve beraberindekiler daha sonra Cumhuriyet Meydanında hemşehrilerimizle buluştular.


Başbakan Binali Yıldırım “Dünyada orta açıklıkta en uzun köprüyü yapacağız. Biz konuşmayız. Eserlerimiz konuşur. Onlar konuşur biz yaparız. Onlar terör üretir, biz hem onlarla mücadele ederiz hem de ülkemize hizmet ederiz. O gece Erzincan'ın yiğit insanları yiğit kadınları bir oldunuz. Alçaklara haddini bildirdiniz. Gerekli dersi verdiniz.

Bizim yaptıklarımızın hiçbirine inanmadılar. Hayal dahi edemediler. "Yapamazsınız dediler.  İstanbul, Ankara, Konya hızlı trenlerini yaptık. Sırada Bursa var, Sivas var, Can Erzincan var. Daha sonra Adana, Mersin ve diğer şehirler. İnşa Allah yüksek hızlı treni buraya getiriyoruz. Erzincan'daki uluslararası organizasyonların sayısını artıracağız.

 

Kazanımlarımızı kalıcı hale getirerek Türkiye için daha fazla kalkınmanın, daha fazla eser üretmenin önünü açacağız. Bir Türkiye'yi 3 Türkiye yaptık. Bütün bunları HAYIR diyenlere rağmen, takoz koyanlara rağmen yaptık. 16 Nisan'da bütün engelleri ortadan kaldırmaya hazır mısınız? Bunlar merhum Erbakan'ı da çalıştırmadılar. Tanklarla demokrasiye balans ayarı vermeye kalktılar. Bu millet iktidarını sizinle, vesayet odaklarıyla paylaşmak zorunda mı? Halkın seçtiğinden niye rahatsız oluyorsunuz? Çekilin artık Milli iradenin önünden. 16 Nisan millet iktidarının güçleneceği, milli iradenin şaha kalktığı gün olacaktır.” Dedi.

Bu haber 966 defa okunmutur.

SİYASET

MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ KURULDU

MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ KURULDU ERZİNCAN BELEDİYESİ MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜ KURULDU

ERZİNCAN'DA 19 MUHTAR KURA İLE BELİRLENDİ

ERZİNCAN'DA 19 MUHTAR KURA İLE BELİRLENDİ OY'LAR EŞİT ÇIKINCA SON OYU "ŞANS" KULLANDI
BİZDE ADET BÖYLEDİR18 Mayıs 2019
Untitled Document

ANKET

Kaç Yaşındasınız ?Tüm Anketler

REKLAM

Untitled Document

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

İLAN ve DUYURULAR

 
Otlukbelican.com 
Sitemize daha kolay ve çabuk ulaşmak için bilgisayarınızdaki  SIK KULLANILANLAR bölümüne eklemeyi unutmayınız.
Otlukbelican.com
 

REKLAMLAR

Untitled Document
   
Otlukbelican.com Otlukbeli Haber Portalı
bilgi@otlukbelican.com

Görsel Tasarım: B-G Media©2010