Untitled Document
 
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ ERZİNCAN ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM
Untitled Document

TARİH VE SAAT

REKLAMLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAM

 
VALİ'DEN BELEDİYELERE PROJE ÇAĞRISI

VALİ'DEN BELEDİYELERE PROJE ÇAĞRISI

Tarih 07 Şubat 2017, 22:53 Editr

ERZİNCAN'A 2017'DE SINIRSIZ KAYNAK GELİYOR

Erzincan Valisi Sayın Ali Arslantaş, Erzincan’da 24 belde ve ilçe belediye başkanı ile bir araya gelerek 2017 yılı yatırım projelerinin değerlendirmesini yaptı. 2017 yılının yatırım yılı olacağına vurgu yapan Sayın Valimiz, belde ve ilçe belediye başkanlarından proje istedi

Erzincan Valisi Sayın Ali Arslantaş, gerçekleştirilen video konferans görüşmesinin ardından Erzincan Milletvekili Sayın Sebahattin Karakelle’nin de katılımı ile vali yardımcıları, ilçe kaymakamları Erzincan’daki 24 belde ve ilçe belediye başkanları ile 2017 yılı yatırım proje değerlendirme toplantısı düzenledi.

Erzincan Belediyesi Aşevi’nde gerçekleştirilen toplantıda; sosyal dokunun ele alınarak kalıcı çözümlerin üretilmesi gerektiğine vurgu yapan Erzincan Valisi Sayın Ali Arslantaş, belde ve belediye başkanlarına bölgelerinde yapacakları projeler karşılığında kaynak sağlanacağının müjdesini verdi. Erzincan Valisi Arslantaş, Belde ve ilçe belediyelerin, Erzincan’da devletin ilgili kurum ve kuruluşları ile iş birliği içerisinde hareket ederek; kreş, gençlik merkezleri, engelli merkezleri, kadın merkezleri, dini eğitim tesisleri gibi projeler yapmaları durumunda Erzincan Valiliği öncülüğünde bakanlığa sunulacak projeler karşılığında gerekli kaynağın sağlanacağını vurguladı.

 Vali Arslantaş, “Sizler programınızı projenizi yapacaksınız, ilgili kurumlarımız projelerin mühendislik ve işleyişleri konusunda gerekli desteği sağlayacaklar. Programda; semt sahaları, engelli rehabilitasyon merkezleri, kadın merkezleri kuracağız. Aile Sosyal Politikalar Müdürlüğümüz ve Çevre Şehircilik Müdürlüğümüz bu konuda sizlere yardımcı olacaklar. Mahallelerde kadın lokalleri de kurulabilir. Kültür merkezleri kuracağız. Bu konuda kültür müdürlüğümüz gerekli desteği sağlayacak. Bu merkezlerde vatandaşa doğrudan temas sağlanmış olacak. Kız, erkek Kur’an Kursları kurabilirsiniz. Bu konuda da müftülüğümüz gerekli desteği sağlayacak. İsteyen beldemizde Cemevi kuracağız. Vatandaşımızın bütün kesimlerine, bütün kültürel farklılıklarına temas edecek şekilde hareket edeceğiz. İçinde parasız yatılı yurtların olduğu imam hatip okulları inşa edilecek” dedi

Erzincan Valisi Sayın Ali Arslantaş’ın konuşmasının ardından toplantıya katılan 24 belde ve belediye başkanlarının talep, görüş ve soruları alındı.

Bu haber 1026 defa okunmutur.

SİYASET

MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ KURULDU

MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ KURULDU ERZİNCAN BELEDİYESİ MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜ KURULDU

ERZİNCAN'DA 19 MUHTAR KURA İLE BELİRLENDİ

ERZİNCAN'DA 19 MUHTAR KURA İLE BELİRLENDİ OY'LAR EŞİT ÇIKINCA SON OYU "ŞANS" KULLANDI
BİZDE ADET BÖYLEDİR18 Mayıs 2019
Untitled Document

ANKET

Kaç Yaşındasınız ?Tüm Anketler

REKLAM

Untitled Document

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

İLAN ve DUYURULAR

 
Otlukbelican.com 
Sitemize daha kolay ve çabuk ulaşmak için bilgisayarınızdaki  SIK KULLANILANLAR bölümüne eklemeyi unutmayınız.
Otlukbelican.com
 

REKLAMLAR

Untitled Document
   
Otlukbelican.com Otlukbeli Haber Portalı
bilgi@otlukbelican.com

Görsel Tasarım: B-G Media©2010