Untitled Document
 
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ ERZİNCAN ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM
Untitled Document

TARİH VE SAAT

REKLAMLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAM

 
Osman Demirdöğen Erzincan Milletvekili A.Adayı

Osman Demirdöğen Erzincan Milletvekili A.Adayı

Tarih 01 Eylül 2015, 19:34 Editr

PROF. DR. OSMAN DEMİRDÖĞEN 1 KASIM 2015'TE YAPILACAK OLAN MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİMLERİ İÇİN ERZİNCAN'DA ADAY ADAYI OLDU

Türkiye 1 kasım 2015 tarihinde yeniden sandık başına gidecek ve 26.dönem  parlamentosunu seçecek. Yapılacak olan seçimler için aday adaylığı süreci başladı.

Birçok adayın partisindeki listelere girebilmek için yarıştığı aday adaylığı sürecinde Erzincan'ın yakından tanıdığı ve bir çok projeye imza atan başarılı bir akademisyen de yer alıyor. Prof. Dr. Osman Demirdöğen Atatürk Üniversitesinde Öğretim Üyesi görevinin yanısıra ABİGEM Direktörlüğü (Avrupa Birliği iş Geliştirme Merkezi) ve Erzincan Ticaret ve Sanayi Odasında danışmanlık ve Girişimcilik Eğitimleri veriyor. 

Prof. Dr. Osman Demirdöğen 1 Kasımda yapılacak olan genel seçimler için Ak Parti Erzincan Milletvekili Aday Adayı oldu.  

Prof.Dr. Osman Demirdöğen kimdir.

 1962 yılında Erzincan'da doğan Prof. Dr. Osman Demirdöğen, ilk ve orta öğrenimini Çayırlı’da, lise öğrenimini de Erzincan'da tamamladıktan sonra yüksek öğrenimini, Erciyes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü'nde yaptı.

1986-1988 yılları arasında Atatürk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Yüksek Lisans yaptıktan sonra 1989-1991 yılları arasında Nottingham Üniversitesi'nde de Bilim Masteri yaptı.

1993 yılında Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimleri Fakültesi'nde doktorasını tamamlayan Prof. Dr. Demirdöğen, 1999 yılında doçent, 2005 yılında ise profesör oldu.

2002 yılında Purdue Üniversitesi Girişimcilik Merkezinde ortak çalışma yapan Demirdöğen, aynı dönemde Kolombiya Universitesi’nde (Şikago) Girişimcilik dersleri verdi.

29 yıldan bu yana AÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde görev yapan Prof. Dr. Demirdöğen aralarında, Doğu Anadolu Projesi (DAP), Yerel Ekonomik Gelişme Projesi (YEGP), Küçük Ölçekli İş Kurma Projesi, Genç Girişimci Geliştirme Projesi, Bakü-Tiflis-Ceyhan (BTC) Projesi, Erzurum İl Gelişme Planı, Samsun-Kastamonu-Erzurum Bölgesel Kalkınma Projesi, Doğu Karadeniz Kalkınma Programı, Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezleri Ağının Yaygınlaştırılması Projesi (ABİGEM) gibi Erzincan’ı da kapsayan birçok önemli projenin yürütücüsü ve yerel ekip sorumlusu olarak görev aldı.

Üretim Yönetimi ve Pazarlama alanında ihtisas sahibi olan Demirdöğen, Toplam Kalite Yönetimi, Girişimcilik, Stratejik Planlama, Kurumsallaşma, Verimlilik, Zaman Yönetimi gibi alanlarda da ulusal ve uluslar arası düzeyde eğitim ve danışmanlık vermektedir.
Dekan Yardımcılığı dahil çeşitli fakülte ve yüksek okulların yönetim kurullarında da görev alan Prof. Dr. Osman Demirdöğen, Purdue Üniversitesi Orta Asya Verimlilik Araştırma Merkezi ve Nahcivan Devlet Üniversitesi Girişimcilik Merkezi Danışma Kurulu üyesidir.Yayımlanmış 10 kitabı ve çok sayıda bilimsel araştırma projesinin yanı sıra yurt içinde ve yurtdışındaki dergilerde çok sayıda makalesi yayınlanan Demirdöğen, değişik kuruluşlardan çok sayıda ödül aldı.

İyi derecede İngilizce ve Azerice, orta derecede ise Fransızca bilen Prof. Dr. Osman Demirdöğen, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Bu haber 2232 defa okunmutur.

SİYASET

MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ KURULDU

MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ KURULDU ERZİNCAN BELEDİYESİ MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜ KURULDU

ERZİNCAN'DA 19 MUHTAR KURA İLE BELİRLENDİ

ERZİNCAN'DA 19 MUHTAR KURA İLE BELİRLENDİ OY'LAR EŞİT ÇIKINCA SON OYU "ŞANS" KULLANDI
BİZDE ADET BÖYLEDİR18 Mayıs 2019
Untitled Document

ANKET

Kaç Yaşındasınız ?Tüm Anketler

REKLAM

Untitled Document

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

İLAN ve DUYURULAR

 
Otlukbelican.com 
Sitemize daha kolay ve çabuk ulaşmak için bilgisayarınızdaki  SIK KULLANILANLAR bölümüne eklemeyi unutmayınız.
Otlukbelican.com
 

REKLAMLAR

Untitled Document
   
Otlukbelican.com Otlukbeli Haber Portalı
bilgi@otlukbelican.com

Görsel Tasarım: B-G Media©2010