Untitled Document
 
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ ERZİNCAN ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM
Untitled Document

TARİH VE SAAT

REKLAMLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAM

 
Otlukbeli Gençlik Spor Samsun Kampında

Otlukbeli Gençlik Spor Samsun Kampında

Tarih 26 Temmuz 2015, 18:33 Editr

OTLUKBELİ GENÇLİK SPOR SAMSUN'DA KAMPA GİRDİ

Otlukbeli Gençlik Spor, Karadeniz’in güzel şehirlerinden Samsun’da kampa girdi. 6 Gün sürecek olan gençlik kampı için 25 temmuz akşamında Otlukbeli ilçe merkezinden hareket eden 28 kişilik kafile 26 temmuz sabahı Samsun’da ki kamp merkezine ulaştı. Kamp 31 temmuzda sona erecek. Kafile Kamp dönüşü, Trabzon ve Gümüşhane’deki tarihi mekanları da ziyaret ederek Otlukbeli ilçe merkezine dönecek.

İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren Otlukbeli Gençlik Derneğinin çabaları ve öncülüğü ile Gençlik Spor Bakanlığının bünyesinde yapılan kamp Samsun’da ki bakanlığa ait kamp merkezinde gerçekleştiriliyor. Otlukbeli ilçesinde ki gençlerden oluşan sporcu kafilesinin Samsun kampı ilçe adına bir ilk oldu. 6 Günlük kamp sürecinde yapılacak olan antrenmanların yanı sıra, bölgedeki doğa ve tarihi güzellikler de gezilerek Otlukbeli’li gençlere sportif ve kültürel alanda katkı sağlanması hedefleniyor.

Yapılan kamp hakkında bir açıklama yapan Otlukbeli Gençlik Spor Kulüp yönetimi şunları belirtti: “Gerçekleştirmekte olduğumuz kamp sporcularımıza hayırlı olsun. Kulübümüz adına bir ilki gerçekleştirerek sporcularımızı İl dışında güzel bir faaliyet içerisine soktuk, bu kampın gençlerimize sportif gelişme, tecrübe ve kültürel alanda katkı sağlayacağını düşünüyoruz.

Gerçekleştirmekte olduğumuz bu kamp için bizlere bu hizmeti sunan, başta Gençlik Spor Bakanlığımıza, bu projeyi düşünerek hayata geçiren ve İstanbul’daki tüm görüşme ve resmi işlemlerimizi yürüten, Otlukbeli Gençlik Derneğinin yöneticilerine, yolculuğumuz esnasında ki ihtiyaçlarımız için maddi katkı sağlayan İlçe Kaymakamımız Mehmet Fatih Kara’ya,  kamp süresinde yapacağımız yolculuklarda ve dönüşünde ki gezi programı için yakıtı ile birlikte Otlukbeli Belediyesine ait otobüsü hizmetimize veren Belediye Başkanımız Vahdet Ercan’a, 2010 yılından beri ilçemizin gençliğine hizmet eden Otlukbeli Gençlik Spor Kulübümüzün Yönetim Kuruluna ve emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederiz”

 

 

Otlukbelican.com Haber

Bu haber 1759 defa okunmutur.

SPOR

KUPA OTLUKBELİ ŞAMPİYONU AĞAMÇAĞAM

KUPA OTLUKBELİ ŞAMPİYONU AĞAMÇAĞAM İSTANBUL'DA İLK KEZ DÜZENLENEN FUTBOL TURNUVASININ ŞAMPİYONU BELLİ OLDU

İSTANBUL'DA KUPA OTLUKBELİ

İSTANBUL'DA KUPA OTLUKBELİ FUTBOLUN BİRLEŞTİRİCİ RUHU İSTANBUL'DA Kİ OTLUKBELİLİLERİ BULUŞTURDU.
BİZDE ADET BÖYLEDİR18 Mayıs 2019
Untitled Document

ANKET

Kaç Yaşındasınız ?Tüm Anketler

REKLAM

Untitled Document

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

İLAN ve DUYURULAR

 
Otlukbelican.com 
Sitemize daha kolay ve çabuk ulaşmak için bilgisayarınızdaki  SIK KULLANILANLAR bölümüne eklemeyi unutmayınız.
Otlukbelican.com
 

REKLAMLAR

Untitled Document
   
Otlukbelican.com Otlukbeli Haber Portalı
bilgi@otlukbelican.com

Görsel Tasarım: B-G Media©2010