Untitled Document
 
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ ERZİNCAN ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM
Untitled Document

TARİH VE SAAT

REKLAMLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAM

 
İSTANBUL'DA OTLUKBELİ BİRLİK GECESİ

İSTANBUL'DA OTLUKBELİ BİRLİK GECESİ

Tarih 02 Mayıs 2015, 17:21 Editr

İSTANBUL'DA OTLUKBELİ BİRLİK VE BERABERLİK GECESİ YAPILDI

İstanbul Otlukbeli Kültür ve Yardımlaşma Derneği,  İstanbul’da yaşayan Otlukbelililer için “Birlik ve Beraberlik” gecesi düzenledi.

 

1 Mayıs 2015 tarihinde, Sultanbeyli Semazen düğün salonunda düzenlenen program Can Erzincan Tv’den canlı olarak yayınlandı. Dernek Yönetim Kurulunun organize ettiği programın açılışı saygı duruşu ve İstiklal marşı ile yapıldı. Programın başında Mehter takımı sahne alarak davetlileri coşturdu.

Mehteran gösterisinin ardından dernek başkanı Osman Özkan bir açılış konuşması yaparak protokol üyelerine ve davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür etti. Başkan Özkan’ın ardından gecenin sponsorlarından İSTOD başkanı Zakir Uzun söz alarak bir konuşma yaptı. Zakir Uzun, konuşmasında tüm Otlukbelililere teşekkür ederken, katılımın az olduğunu, buna anlam veremediklerini ve bugün programa katılmayanların bir dahaki gecede ilk gelenler olacağını ümit ettiğini dile getirdi.  Daha sonra kürsüye gelen Otlukbeli Belediye Başkanı Vahdet Ercan ise tüm hemşerilerine teşekkür ederek Otlukbeli’de yapılacak olan yatırımlar hakkında bilgi verdi.

 

Yapılan protokol konuşmalarının ardından ses sanatçıları Fatma Akyüz ve Fehmi Güneş  sahne alarak davetlilere ve ekranları başındaki izleyicilere keyifli bir akşam yaşattılar. 

 

OTLUKBELİLİLER SUNUCUSUNU BULDU

Yaklaşık 4 saat süren programın sunuculuğunu Otlukbelili hemşerimiz Oğuzhan Bedir yaptı. Başarılı sunumu ile alkış alan Oğuzhan Bedir salon içerisinden ve ekranları başındaki izleyicilerin beğenisini topladı.

 

ORGANİZE İYİ, KATILIM KÖTÜ

Haftalar öncesinden program hazırlıklarına başlayan dernek yönetimi program içeriğini ve birçok ayrıntıyı düşünmüş ve uygulamada da başarılı oldular. İyi bir organizenin karşılığında geceye katılımın az olması ise dikkat çekici ve düşündürücüydü.

 

Yöresel ürünlerin ikram edildiği programda Otlukbelililer türküler eşliğinde uzun süre halay çektiler. İstanbul Otlukbeli Kültür ve Yardımlaşma Derneğine maddi katkı amacıyla açık artırmanın da yapıldığı Birlik ve Beraberlik Gecesi programı saat 24:00’da sona erdi.

 

 

Otlukbelican.com Haber

 

Bu haber 1810 defa okunmutur.

KÜLTÜR SANAT

ALİ YÜCEL'İN 30 YILLIK OTLUKBELİ SEVDASI

ALİ YÜCEL'İN 30 YILLIK OTLUKBELİ SEVDASI ALİ ÖĞRETMEN UNUTAMADIĞI OTLUKBELİ'Nİ 30 YIL SONRA ŞİİRİYLE ANLATTI

RAMAZAN AKŞAMLARI DOLU DOLU GEÇİYOR

RAMAZAN AKŞAMLARI DOLU DOLU GEÇİYOR ERZİNCAN'IN RAMAZAN AKŞAMLARI ÇOK FARKLI
BİZDE ADET BÖYLEDİR18 Mayıs 2019
Untitled Document

ANKET

Kaç Yaşındasınız ?Tüm Anketler

REKLAM

Untitled Document

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

İLAN ve DUYURULAR

 
Otlukbelican.com 
Sitemize daha kolay ve çabuk ulaşmak için bilgisayarınızdaki  SIK KULLANILANLAR bölümüne eklemeyi unutmayınız.
Otlukbelican.com
 

REKLAMLAR

Untitled Document
   
Otlukbelican.com Otlukbeli Haber Portalı
bilgi@otlukbelican.com

Görsel Tasarım: B-G Media©2010