Untitled Document
 
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ ERZİNCAN ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM
Untitled Document

TARİH VE SAAT

REKLAMLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAM

 
AHMET ŞAHİN İSTANBUL'DA MİLLETVEKİLİ ADAYI

AHMET ŞAHİN İSTANBUL'DA MİLLETVEKİLİ ADAYI

Tarih 11 Nisan 2015, 18:21 Editr

AHMET ŞAHİN İSTANBUL 1.BÖLGE MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği Genel seçimlerinde yarışacak olan siyasi partiler aday listelerini belirleyerek Yüksek Seçim Kuruluna teslim ettiler. Türkiye’de en çok Milletvekili sayısına sahip olan İstanbul’da siyasi yarışa katılan adaylar arasında tanıdık bir isim var.

Milliyetçi Hareket Partisinin İstanbul 1.Bölge için açıkladığı aday listesinin 19.sırasında Otlukbelili hemşerimiz Ahmet ŞAHİN yer aldı. Siyasete ilk adımını atan Ahmet ŞAHİN Milliyetçi Hareket Partisinin (MHP) adayı olarak seçim yarışında yer alarak meclise gidebilmek için ter dökecek. İstanbul 1.Bölgeden toplam 31 Milletvekili çıkacak. 1.Bölge için İstanbul’un Anadolu yakasında ikamet eden veya Anadolu yakasındaki seçmen kütüklerine kayıtlı tüm seçmenler oy kullanacak.

7 Haziran 2015’te yapılacak 25.dönem Milletvekili seçimlerinde MHP İstanbul 1.Bölgeden aday olan Ahmet Şahin 7 hazirandaki seçimlerin ülkemiz için hayati bir önem taşıdığını, var olma ve üniter devlet yapımızın devamının oylanacağı bir seçim olacağını belirterek her vatandaşımızın bu kritik dönemde sandığa giderek, ülkenin geleceği, birlik ve beraberliği için oy kullanması gerektiğini belirtti.

Mevcut iktidarın her alanda bocalama içinde olduğunu, kendini kurtarmak için her türlü hukuk tanımazlığı yaptığını vurgulayan Ahmet Şahin bunların hesabının mutlaka sorulması gerektiğini ve bu hesabı soracak kadroların Milliyetçi Hareket içinde bulunduğunu hatırlatarak yetkiyi alır almaz bunların üzerine kararlılıkla gidileceğini, yetimin hakkını kimseye yedirmeyeceklerini kaydetti.

Sorumluluk sahibi herkesin, ülkesini ve milletini seven vatandaşımızın taşın altına elini koyması ve büyük fedakarlıklarla gece gündüz çalışarak Milliyetçi iktidarın temellerini atmasının artık elzem hale geldiğini ifade ederek, milletimizin geçim sıkıntısı, işsizlik adaletsizlik, terör ve yolsuzluklardan belini bükemez hale geldiğini, dile getirerek, milletimizin sığınacağı güveneceği tek liman Milliyetçi Hareket Partisidir. Milliyetçi Hareket ehil kişilerden oluşan kadrosuyla  tüm bu sorunların ilacı olacaktır.

Ahmet Şahin açıklamalarına şöyle  devam etti; Milliyetçi Hareket Partisi bu ülkenin sigortasıdır. Milliyetçi Hareket Partisi iktidar olunca zalimin kabusu, mazlumun hayali olacaktır. O yüzden diyoruz ki Bizimle yürü Türkiye.

Ahmet ŞAHİN Kimdir?

1978 Yılında Erzincan’ın Otlukbeli ilçesinde dünyaya geldi. İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği, Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerini bitirdi. Marmara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde İş Güvenliği ve işçi sağlığı alanında yüksek lisans eğitimi aldı. Özel sektörde çeşitli kademelerde çalıştı.  Halen özel bir şirkette proje müdürlüğü ve danışmanlığı görevlerini yürütmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Otlukbelili hemşerimize çıktığı bu yolda başarılar dileriz.

 

Haber:Otlukbelican.com   E.Albayrak

 

Bu haber 2437 defa okunmutur.

SİYASET

MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ KURULDU

MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ KURULDU ERZİNCAN BELEDİYESİ MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜ KURULDU

ERZİNCAN'DA 19 MUHTAR KURA İLE BELİRLENDİ

ERZİNCAN'DA 19 MUHTAR KURA İLE BELİRLENDİ OY'LAR EŞİT ÇIKINCA SON OYU "ŞANS" KULLANDI
BİZDE ADET BÖYLEDİR18 Mayıs 2019
Untitled Document

ANKET

Kaç Yaşındasınız ?Tüm Anketler

REKLAM

Untitled Document

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

İLAN ve DUYURULAR

 
Otlukbelican.com 
Sitemize daha kolay ve çabuk ulaşmak için bilgisayarınızdaki  SIK KULLANILANLAR bölümüne eklemeyi unutmayınız.
Otlukbelican.com
 

REKLAMLAR

Untitled Document
   
Otlukbelican.com Otlukbeli Haber Portalı
bilgi@otlukbelican.com

Görsel Tasarım: B-G Media©2010