Untitled Document
 
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ ERZİNCAN ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM
Untitled Document

TARİH VE SAAT

REKLAMLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAM

 
ZAKİR UZUN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU

ZAKİR UZUN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU

Tarih 24 Şubat 2015, 19:21 Editr

ZAKİR UZUN İSTANBUL 1.BÖLGEDEN MİLLETVEKİLLİĞİ İÇİN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Kent içi toplu taşımacılık sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev alan hemşehrimiz Zakir Uzun, Ak Parti’den İstanbul 1. bölge milletvekili aday adaylığı için başvuru yaptı.

İstanbul Toplu Ulaşım Otobüsçüler Derneği (İSTOD) Başkanı Zakir Uzun, özel halk otobüs işletmecilerinin sorunlarına Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde çözüm bulmak için harekete geçti. İstanbul’dan milletvekili aday adaylığını açıklayan Zakir Uzun’a, tüm Türkiye genelindeki taşımacı esnaftan destek geldiği öğrenildi.

 

Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı’na başvurusunu yapan İSTOD Başkanı Zakir, adaylık kararı ile ilgili şöyle konuştu:“Türkiye genelinde özel halk otobüs işletmecilerinin yaşadığı sorunlar her geçen gün daha da büyüyor. Yaşadığımız sorunların çözüm noktası meclis ve bende bu konuda İstanbul’daki 3100 özel halk otobüs esnafının bağlı bulunduğu 5 şirket başta olmak üzere, Esnaf Odası, Taksiciler Odası, Minibüsçüler Odası, TÖHOB ve Türkiye genelindeki oda ve dernek yöneticilerinin desteğini alarak adaylığımı açıkladım. Sektörümüzün bir adım ileriye gitmesi için hep birlikte çalışacağız. Sorunlarımız meclis çatısı altında dile getirip, çözüm yolları arayacağız. Ülkemiz, Ak Parti Kurucu Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte çağ atlamış, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ile birlikte de gelişimini hızla sürdürmektedir. Bende tüm kentiçi toplu taşıma esnafını temsil etme adına bu hizmet kervanında yer almak, Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız ile birlikte ülkemize, ilimize ve sektörümüze hizmet etmek için milletvekili aday adayı oldum” dedi.

 

Sektörde yaşanan sorunu da çözüm yollarını da çok iyi bildiğinin altını çizen Zakir Uzun şöyle devam devam etti: “Toplu ulaşım alanında hizmet veren bir insan olarak, İstanbul halkının neye ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyorum. Hizmetlerimiz projeler ile hayata geçecektir. Ülkemize hizmet etmenin onurunu hep birlikte yaşayacağız. Bu açıdan Milletvekili aday adaylık başvurusunu, halkımızın ve sektörümüzün destekleri ile yapmış bulunuyorum.”

 

Zakir Uzun: 1965 yılında Erzincan'ın Otlukbeli ilçesinde dünyaya geldi. 1991 yılında Sultanbeyli Erzincanlılar Derneği kurucu başkanlığını yaptı. İş hayatında toptan gıda pazarlama ve otomotiv sektörlerinde yer aldı. 1995 yılı yerel seçimlerinde İstanbul'un Sultanbeyli ilçesi Hasanpaşa mahalle Muhtarlığına seçildi. Evli ve 4 çocuk babası olan Zakir Uzun Lise mezunu.

 Değerli hemşehrimize seçim sürecinde başarılar diliyoruz.

Bu haber 2169 defa okunmutur.

SİYASET

ERZİNCAN İL VE İLÇELER KESİN ADAY LİSTESİ

ERZİNCAN İL VE İLÇELER KESİN ADAY LİSTESİ YÜKSEK SEÇİM KURULU KESİN ADAY LİSTELERİNİ AÇIKLADI.

OTLUKBELİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 2019

OTLUKBELİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 2019 İŞTE OTLUKBELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN YARIŞAN İSİMLER VE PARTİLERİ
FENAFİLLAH20 Ekim 2018
Untitled Document

ANKET

Kaç Yaşındasınız ?Tüm Anketler

REKLAM

Untitled Document

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

İLAN ve DUYURULAR

 
Otlukbelican.com 
Sitemize daha kolay ve çabuk ulaşmak için bilgisayarınızdaki  SIK KULLANILANLAR bölümüne eklemeyi unutmayınız.
Otlukbelican.com
 

REKLAMLAR

Untitled Document
   
Otlukbelican.com Otlukbeli Haber Portalı
bilgi@otlukbelican.com

Görsel Tasarım: B-G Media©2010