Untitled Document
 
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ ERZİNCAN ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM
Untitled Document

TARİH VE SAAT

REKLAMLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAM

 
KAYMAKAM TEKİN OTLUKBELİ'NE VEDA EDİYOR

KAYMAKAM TEKİN OTLUKBELİ'NE VEDA EDİYOR

Tarih 06 Eylül 2014, 19:10 Editr

OTLUKBELİ'NİN BAŞARILI KAYMAKAMI HÜSEYİN TEKİN'İN GÖREV SÜRESİ SONA ERDİ

Erzincan’ın Otlukbeli ilçesinin gelmiş geçmiş en başarılı Kaymakamlarından biri olan Hüseyin Tekin’in 2 yıllık görev süresi sona erdi. Başarılı çalışmaları ve büyük projeleri ile göz dolduran Kaymakam Hüseyin Tekin önümüzdeki 2 yıl, Amasya’nın Gümüşhacıköy ilçesinde Kaymakam olarak görev yapacak.

2010 – 2012 yılları arasında Ordu ili Çamaş ilçesinde Kaymakam olarak görev yapan Hüseyin Tekin 2012 yılının Ağustos ayında Otlukbeli İlçe Kaymakamlığına atanmıştı ve 2014 yılının Eylül ayına kadar görev yaptı.

Otlukbeli ilçesine geldiği günden beri alışılmışın dışında bir performans sergileyerek, ilçenin kalkınması için, kalıcı ve bölge şartlarına uygun büyük projeler hazırlayarak hayata geçirmeyi başaran Otlukbeli Kaymakamı Hüseyin Tekin bazı projelerde ise Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi.

2 yıl gibi kısa bir süre içerisinde birçok büyük projenin hazırlanması, yasal süreci ve hayata geçirilmesini sağlayan Kaymakam Tekin, tüm projelerde bizzat sorumlu olmuş ve proje detaylarına kadar yakından ilgilenmiştir.

Kaymakam Hüseyin TEKİN önderliğinde Otlukbeli ilçe merkezi ve köylerinde gerçekleşen bazı projeler:

***OTLUKBELİ TOPLULAŞTIRILMIŞ ÇİFTLİK PROJESİ (Türkiye’de bir ilk)

***OTLUKBELİ ORGANİK TARIM HAVZASI PROJESİ

***ÖDÜNÇ KOYUN PROJESİ

***BASINÇLI SULAMA PROJESİ

***ORGANİK YUMURTA YETİŞTİRİCİLİĞİ PROJESİ

***ARICILIK PROJESİ

***HÜKÜMET KONAĞININ RESTORASYONU

***10 BİN METRE BETON SULAMA KANALI YAPIMI

Hüseyin TEKİN  (Özgeçmişi)

18 Şubat 1981’de Tokat’ın Turhal İlçesine bağlı Dökmetepe Köyünde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini burada tamamladıktan sonra 1994 yılında Tokat M. Akif Ersoy Lisesi Yabancı Dil Ağırlıklı bölümüne başladı ve 1999 yılında bitirdi. Aynı yıl Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye bölümüne başladı ve 2003 yılında buradan mezun oldu.

 

2004 yılında o zamanki ismiyle Gelirler Genel Müdürlüğünde vergi denetmen yardımcısı olarak memuriyet hayatına atıldı. 2007 yılında yapılan 94. Dönem Kaymakam adaylığı sınavını kazanarak Tokat Valiliği emrine atandı. Batman-Sason ve Kozluk ilçelerinde Teftiş stajı, Muğla-Bodrum ilçesinde Kaymakam refikliği stajını yaptı. Sırasıyla Denizli-Güney, Antalya-Akseki, Hatay-Hassa ilçelerinde Kaymakam vekilliği görevlerinde bulundu. 2008 yılında 1 yıl süreyle İngiltere’nin Leicester Üniversitesine dil eğitimi için gönderildi. TODAİE’de düzenlenen “Kamu Diplomasisi” kursunun ardından Kaymakamlık kursunu üstün başarı derecesiyle bitirip, 2010-2012 yılları arasında Ordu Çamaş ilçesinde görev yapmıştır. 2012 Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesine göre Otlukbeli ilçesine atanan Kaymakam TEKİN 29.08.2012 tarihi itibariyle Otlukbeli ilçesindeki görevine başladı.2014 Yılının Eylül ayına kadar Otlukbeli ilçesinde görev yapan Kaymakam Tekin önümüzdeki yıllarda ise Amasya'nın Gümüşhacıköy İlçesinde Kaymakam olarak görev yapacak. Evli ve 1 çocuk babası olan Kaymakam Hüseyin TEKİN, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 
 
Otlukbelican.com Haber
E.Albayrak

Bu haber 2814 defa okunmutur.

OTLUKBELİ GENEL

BAŞKAN TEKTAŞ ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRDİ

BAŞKAN TEKTAŞ ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRDİ YUSUF TEKTAŞ İLÇE MERKEZİNDE YAPILAN ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRDİ

OTLUKBELİ GENÇLİK İFTARDA BULUŞTU

OTLUKBELİ GENÇLİK İFTARDA BULUŞTU OTLUKBELİ GENÇLİK İFTAR SOFRASINDA.
BİZDE ADET BÖYLEDİR18 Mayıs 2019
Untitled Document

ANKET

Kaç Yaşındasınız ?Tüm Anketler

REKLAM

Untitled Document

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

İLAN ve DUYURULAR

 
Otlukbelican.com 
Sitemize daha kolay ve çabuk ulaşmak için bilgisayarınızdaki  SIK KULLANILANLAR bölümüne eklemeyi unutmayınız.
Otlukbelican.com
 

REKLAMLAR

Untitled Document
   
Otlukbelican.com Otlukbeli Haber Portalı
bilgi@otlukbelican.com

Görsel Tasarım: B-G Media©2010