Untitled Document
 
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ ERZİNCAN ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM
Untitled Document

TARİH VE SAAT

REKLAMLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAM

 
ERZİNCAN'DA 3 İLÇENİN KAYMAKAMI DEĞİŞTİ

ERZİNCAN'DA 3 İLÇENİN KAYMAKAMI DEĞİŞTİ

Tarih 04 Eylül 2014, 13:21 Editr

OTLUKBELİ, ÇAYIRLI VE KEMALİYE KAYMAKAMLARI DEĞİŞTİ

İçişleri Bakanlığı tarafından Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi açıklandı.

Yayınlanan kararnameye göre Erzincan’da 3 ilçede kaymakam değişti. Erzincan Valiliği bünyesinde bulunan 2 kaymakam adayı ise Kaymakam olarak atandı. Erzincan’ın Çayırlı, Otlukbeli ve Kemaliye ilçelerinin kaymakamları değişti.

Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesine göre Kemaliye Kaymakamı Mehmet Öztürk, Şirvan Kaymakamlığı görevine atanırken, Kemaliye Kaymakamlığına ise Andırın Kaymakamı Alper Çifçi atandı.

2012 – 2014 yılları arasında Otlukbeli ilçesinde görev yapan Kaymakam Hüseyin Tekin Amasya'nın Gümüşhacıköy ilçe Kaymakamı olarak atanırken, Otlukbeli Kaymakamlığına ise Giresun ili Çanakçı ilçe Kaymakamı Mehmet Fatih Kara atandı.

Çayırlı Kaymakamı Önder Coşğun Artvin Vali Yardımcılığı görevine atanırken, Çayırlı Kaymakamı olarak Derinkuyu Kaymakamı Mithat Can Kutluca atandı.

Erzincan Valiliği kaymakam adayları Selçuk Şakar Ulus Kaymakamlığına, Hasan Keskin ise İnhisar Kaymakamlığı görevlerine atandılar.

Mehmet Fatih KARA Otlukbeli İlçesi yeni Kaymakamı

1980 yılında Gaziantep merkez Şahinbey ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Gaziantep’te tamamladı. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde lisans eğitimini başarıyla tamamladı. Sosyal Güvenlik Kurumunda denetmen yardımcısı ve Yargıtay İdari ve Mali İşler Başkanlığında uzman yardımcısı olarak çalıştı.

2008 tarihinde açılan kaymakam adaylığı sınavını kazanarak 96. Dönem Kahramanmaraş Kaymakam Adayı olarak mesleğe intisap etti. Adana’da teftiş stajı, Kayseri’de kaymakam refikliği ve Çankırı Eldivan ilçesinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu. 2010 yılında İngiltere’de bulunan Portsmouth Üniversitesinde kamu yönetimi alanında yüksek lisansını yaptı. “Baskı gruplarının yapısı ve demokrasiye olan katkılarının İngiltere ve Türkiye üzerinden karşılaştırılması” konulu yüksek lisans tezini verdi. Evli ve iki çocuk babası olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

Mithat Can KUTLUCA  Çayırlı İlçesi yeni Kaymakamı                                                       

Kırıkkale doğumlu olup ilk, orta ve lise öğrenimini Ankara da tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümüne girmeye hak kazandı. Bölümünü yüksek onur derecesiyle ikinci olarak tamamladıktan sonra 2008 yılında Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak Mülki İdare Amirliği mesleğine Niğde Kaymakam Adayı olarak intisap etti.

Sırasıyla Konya Altınekin ve Niğde Çamardı İlçelerinde vekaleten Kaymakamlık yapan Kutluca, 2010-2011 yılları arasında A.B.D de University of South Corolina da Public Manegemant and Leadership programı başarıyla tamamladı. Ankara da düzenlenen Kaymakamlık kursunu üstün başarı ve ikincilik derecesiyle tamamlayan Kutluca, tercihen ve asaleten Nevşehir Derinkuyu Kaymakamlığına atanmıştır.

Mithat Can KUTLUCA evli olup, çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

ALPER ÇİFCİ Kemaliye İlçesi yeni Kaymakamı

27.09.1982 yılında Ankara Polatlı’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Polatlı’da tamamladı. 2003 yılında başladığı Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünden 2007 yılında mezun oldu. 2006 yılında Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğünde başladığı memuriyet hayatına, 2009 yılında Başbakanlık Uzman Yardımcısı olarak Kamu Görevlileri Etik Kurulunda devam etti. 96. dönem Kaymakam Adayı olarak 10 Eylül 2009’da atandı.2010-2011 tarihlerinde bir yıl boyunca Amerika da bulanan Old Dominion Üniversitesinde eğitim aldı. Kaymakamımız Alper ÇİFCİ Aksaray Kaymakam Adayı olarak başladığı görevinden sonra, sırasıyla Bursa-Büyükorhan, Ankara-Kalecik Kaymakamlıklarına vekâleten atanmış olup, 15.03.2012 tarihinde Andırın İlçe Kaymakamı olarak görevine başlamıştır.

Bu haber 2226 defa okunmutur.

OTLUKBELİ GENEL

BAŞKAN TEKTAŞ ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRDİ

BAŞKAN TEKTAŞ ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRDİ YUSUF TEKTAŞ İLÇE MERKEZİNDE YAPILAN ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRDİ

OTLUKBELİ GENÇLİK İFTARDA BULUŞTU

OTLUKBELİ GENÇLİK İFTARDA BULUŞTU OTLUKBELİ GENÇLİK İFTAR SOFRASINDA.
BİZDE ADET BÖYLEDİR18 Mayıs 2019
Untitled Document

ANKET

Kaç Yaşındasınız ?Tüm Anketler

REKLAM

Untitled Document

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

İLAN ve DUYURULAR

 
Otlukbelican.com 
Sitemize daha kolay ve çabuk ulaşmak için bilgisayarınızdaki  SIK KULLANILANLAR bölümüne eklemeyi unutmayınız.
Otlukbelican.com
 

REKLAMLAR

Untitled Document
   
Otlukbelican.com Otlukbeli Haber Portalı
bilgi@otlukbelican.com

Görsel Tasarım: B-G Media©2010