Untitled Document
 
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ ERZİNCAN ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM
Untitled Document

TARİH VE SAAT

REKLAMLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAM

 
ERZİNCAN BERLİN TURİZM FUARINDA TANITILDI

ERZİNCAN BERLİN TURİZM FUARINDA TANITILDI

Tarih 12 Mart 2014, 13:27 Editr

ULUSLARARASI BERLİN TURİZM FUARINDA ANADOLU RÜZGARI ESTİ

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA), dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri olan  ITB Uluslararası Berlin Turizm Fuarı’nda Erzurum, Erzincan ve Bayburt’u tanıttı.

Fuarda İlimizin tanıtımını yapan Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Polat  5 gün süren fuar ile ilgili açıklamalarda bulunarak şunları söyledi;

“1966 yılından beri Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenen ve Avrupa’nın en eski turizm fuarı olan ITB Berlin Fuarı bu yıl 48’inci kez kapılarını uluslararası turizm camiasına ve ziyaretçilere açtı. Dünyanın önde gelen tur operatörleri, basın ve medya temsilcileri, Turizm Bakanlıkları, rezervasyon siteleri, oteller, seyahat acenteleri ve seyahat severleri Almanya’da buluşturan 180 ülkeden 10.086 firmanın katıldığı ITB Berlin Fuarını yaklaşık 170 bin kişi ziyaret etti.

Kuzeydoğu Anadolu Bölgesinin turizm potansiyellerini uluslararası boyutta tanıtmak amacıyla, 5-9 Mart 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilen Berlin Turizm Fuarına, KUDAKA Yönetim Kurulu üyeleri ve Ajans uzmanları katıldık.

Dünyadaki turizm profesyonellerini Berlin’de bir araya getiren organizasyonda; Berlin Kültür Müşavirliği tarafından sağlanan stantta Erzurum, Erzincan, Bayburt illeri tanıtıldı. Fuar etkinlikleri çerçevesinde Avrupa Birliği Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Berlin Büyükelçisi Hüseyin Avni Karslıoğlu bölge destinasyonlarının sergilendiği Erzurum, Erzincan ve Bayburt stantlarımızı ziyaret etti.

Global anlamda tüm turizm güzelliklerini keşfetme olanağı sunan fuarda, Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından hazırlanan İngilizce ve Almanca tanıtım materyalleri, görseller ve hediyelikler standımızı gezen ziyaretçilerin ilgisini çekti” dedi.

 

Haber:Otlukbelican.com

Bu haber 2014 defa okunmutur.

AVRUPADAN

NAZİM DEDE 96 YILDIR ORUCUNU AKSATMIYOR

NAZİM DEDE 96 YILDIR ORUCUNU AKSATMIYOR 105 YAŞINDA Kİ NAZİM DEDE, ORUÇ TUTMAMAK İÇİN TÜRLÜ BAHANELER ARAYAN GENÇLERE KAPAK OLSUN.

ALMANYA TURAN SEVDALILARI İŞBAŞINDA

ALMANYA TURAN SEVDALILARI İŞBAŞINDA "ALMANYA TURAN SEVDALILARI" ADINA YAKIŞIR ÇALIŞMALAR YAPIYOR
BİZDE ADET BÖYLEDİR18 Mayıs 2019
Untitled Document

ANKET

Kaç Yaşındasınız ?Tüm Anketler

REKLAM

Untitled Document

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

İLAN ve DUYURULAR

 
Otlukbelican.com 
Sitemize daha kolay ve çabuk ulaşmak için bilgisayarınızdaki  SIK KULLANILANLAR bölümüne eklemeyi unutmayınız.
Otlukbelican.com
 

REKLAMLAR

Untitled Document
   
Otlukbelican.com Otlukbeli Haber Portalı
bilgi@otlukbelican.com

Görsel Tasarım: B-G Media©2010