Untitled Document
 
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ ERZİNCAN ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM
Untitled Document

TARİH VE SAAT

REKLAMLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAM

 
MHP İL İLÇE VE BELDE ADAYLARI TANITILDI

MHP İL İLÇE VE BELDE ADAYLARI TANITILDI

Tarih 25 Şubat 2014, 17:21 Editr

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ERZİNCAN İL İLÇE VE BELDE ADAYLARI YAPILAN TÖRENDE TANITILDI

Yaklaşan yerel seçimler öncesi partiler adaylarını tanıtmaya devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi Erzincan İl Başkanlığı tarafından aday tanıtımı Erzincan 13 Şubat Kapalı Spor Salonunda yapıldı.

Yapılan aday tanıtım toplantısına MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan, MHP Erzincan İl Başkanı Erkan Karaman, MHP Erzincan Merkez İlçe Başkanı Yaşettin Yılmaz, MHP Erzincan Belediye Başkan Adayı Av. Hamdi Karakaya, MHP Erzincan İlçe ve Belde Belediye Başkan Adayları ve çok sayıda partili katıldı.
13 Şubat Kapalı Spor Salonunda yapılan aday tanıtımına MHP Otlukbeli Belediye Başkan Adayı Ali Şimşek ve ilçeden gelen partililerde katıldılar. 
 
Toplantıda açılış konuşmasını yapan MHP Erzincan İl Başkanı Erkan Karaman açıklamasında; "Bir seçim startına daha girdik. 3 aydır sahadayız. Elimizden geldiğince canla başla çalışıyoruz. Sizlerde çalışıyorsunuz biliyorum. Şurada bir aylık bir süremiz kaldı. Bu aylık süreyi hep beraber geceli gündüzlü yorulmadan bıkmadan çalışarak inşallah 30 Martta Milliyetçi Hareket Partisi o ipi kucaklayacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Şu heyecanlı kalabalığı gördükten sonra Erkan Karaman diyor ki yaraların merhemi sarıldı. 30 Martta inşallah beldeye Milliyetçi Hareket Partisi damgasını vuracaktır" dedi.
Daha sonra toplantıda partililere seslenen MHP Erzincan Belediye Başkan Adayı Av. Hamdi Karakaya ise açıklamasında; "Ben Erzincanlı kimliğimle ülkücü kimliğimle hep şeref duydum hep onur duydum. Şimdiye kadar ki hayatımın en büyük övüncü hizmet dolu mücadele dolu onurlu hayatımdır. Yaptığım mesleklerde Cumhuriyet Savcılığında, Avukatlıkta adaleti ve hakkı hep önde tuttum. Hep baş tacı ettim. 12 yıllık belediyecilik hayatımda ki ilkem hep hakka ve halka hizmet ilkesidir.
 
Son olarak konuşan ve aday tanıtım toplantısı için Erzincan'a gelen Iğdır Milletvekili Sinan Oğan ise konuşmasında; "Siz bugün Sivas'ın ötesinden öyle bir ses veriyorsunuz ki Başbakan'ın Erzincan'a giremeyeceğini gösteriyorsunuz. Biz 2011 senesinde Iğdır'dan öyle bir ses verdik ki Doğu'nun en doğusundan öyle bir ses verdik ki Başbakan'ın partisi oradan Milletvekili çıkaramadı. Erzincan'da da önce belediyeyi Allah'ın izniyle alacağız. Sonrada buradan Milletvekili çıkararak meclise göndereceğiz.
 
Yapılan konuşmaların ardından MHP Erzincan İl Başkanı Erkan Karaman, Milletvekili Oğan'a Erzincan Hatırası Bakır bir saat hediye etti. MHP Erzincan İl, İlçe ve Belde Belediye Başkan Adayları Erzincanspor atkılarıyla partililerini selamladılar. Aday tanıtım toplantısı ünlü sanatçı İbrahim Erkal'ın rahatsızlanması nedeniyle konser verememesi üzerine Sanatçı Nuray Hafiftaş'ın konseriyle sona erdi. Konserde Sanatçı Hafiftaş, Türkiyem şarkısını söyleyerek salonda ki partilileri coşturdu

Bu haber 1925 defa okunmutur.

SİYASET

ERZİNCAN İL VE İLÇELER KESİN ADAY LİSTESİ

ERZİNCAN İL VE İLÇELER KESİN ADAY LİSTESİ YÜKSEK SEÇİM KURULU KESİN ADAY LİSTELERİNİ AÇIKLADI.

OTLUKBELİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 2019

OTLUKBELİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 2019 İŞTE OTLUKBELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN YARIŞAN İSİMLER VE PARTİLERİ
FENAFİLLAH20 Ekim 2018
Untitled Document

ANKET

Kaç Yaşındasınız ?







Tüm Anketler

REKLAM

Untitled Document

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

İLAN ve DUYURULAR

 
Otlukbelican.com 
Sitemize daha kolay ve çabuk ulaşmak için bilgisayarınızdaki  SIK KULLANILANLAR bölümüne eklemeyi unutmayınız.
Otlukbelican.com
 

REKLAMLAR

Untitled Document
   
Otlukbelican.com Otlukbeli Haber Portalı
bilgi@otlukbelican.com

Görsel Tasarım: B-G Media©2010