Untitled Document
 
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ ERZİNCAN ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM
Untitled Document

TARİH VE SAAT

REKLAMLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAM

 
CENNETPINAR'LI İŞ ADAMI KÖYÜNÜ UNUTMADI

CENNETPINAR'LI İŞ ADAMI KÖYÜNÜ UNUTMADI

Tarih 03 Ocak 2014, 18:12 Editr

CENNETPINAR'LI HAYIRSEVER İŞ ADAMINDAN KÖYÜNE YARDIM.

İş hayatını İstanbul’da sürdüren Sabahattin Uluğ, doğup büyüdüğü ve ilkokulu okuduğu  Cennetpınar köyü ilköğretim okulu öğrencilerine kışlık ayakkabı ve bot yardımında bulundu. Öğrencilere gönderilen kışlık ayakkabı ve botları Çayırlı Kaymakamı Önder Çoşğun, Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, MEM İsa Bal ve Şube Müdürü Arif Ayaz dağıttı.

Çayırlı İlçe merkezine 20 kilometre uzaklıktaki Cenentpınar köyü ilköğretim okulunda öğrenim gören 146 öğrenciye hayırsever iş adamı Sabahattin Uluğ’un gönderdiği kışlık ayakkabı ve botlar dağıtıldı. Okul salonunda düzenlenen yardım dağıtım törenine Kaymakam  Önder Coşğun, Belediye Başkanı Fevzi Kılıç,MEM İsa Bal,Şube Müdürü Arif Ayazve davetliler katıldı. Okul idaresi tarafından organize edilen sabah kahvaltısı sonrasında sırasıyla okul öğrencilerine kışlık ayakkabı ve botlar dağıtıldı. Öğrencilerin mutlulukları gözlerine yansımıştı. Yardım töreninde konuşan Kaymakam Önder Coşğun, “İlçemiz dışında yaşayan iş adamlarımız yoksul ve dar gelirli ailelerin imdadına koşuyor. Devlet olarak her zaman vatandaşın yanındayız. Birçok hizmet noktasında devlet yardımlarının yanında yer alan iş adamlarımıza da bir kez daha teşekkür ediyorum. Fakir ve ihtiyaç sahibi ailelerin okuyan çocuklarına ayakkabı yardımında bulunan hayırsever iş adamı Sabahattin Uluğ’a bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

            İlçe MEM İsa Bal’da konuşmasında ,ilçenin kış mevsiminin en soğuk köylerinden olan Cennetpınar köyünde 146 öğrenciye iş adamı Sabahattin Uluğ’un minik ayakların ısınması için yapmış olduğu ayakkabı ve bot bağışını takdirle karşıladığını ifade ederek, ”İlçemiz dışında yaşayan iş adamlarımız doğup büyüdükleri köylerini unutmayıp ellerinden gelen her türlü desteği vermektedirler. İş hayatını İstanbul’da devam ettiren hayırsever iş adamı hemşerimiz Sabahattin Uluğ, Cennetpınar köyü ilköğretim okulu öğrencilerine sağladığı ayakkabı yardımı bunun ne güzel örneğidir. Kendisine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

CennetPınar köyü ilköğretim okulu Müdürü Taner Özdemir’ de konuşmasında,hayırsever iş adamı Sabahattin Uluğ’un ilkokulunu okuduğu Cennetpınar köyü ilköğretim okulu öğrencileri için gönderdiği 146 adet kışlık  ayakkabı ve bot yardımı için kendisine minnettar oldukların vurgulayarak,” Ayrıca her yıl yardım konusunda bizleri yalnız bırakmayan köyümüz esnaflarından Yahya Mete’de ihtiyaç sahibi öğrenciler için 40 çift ayakkabı ve bot göndermiştir. Allah onlardan razı olsun. Her iki iş adamımıza okulumuz ve öğrenci velilerimiz  adına teşekkürlerimiz sunuyoruz”şeklinde konuştu.

Bu haber 3075 defa okunmutur.

İLÇELERDEN

OTLUKBELİ'DE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ

OTLUKBELİ'DE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ ŞEHİTLER DİYARI OTLUKBELİ'DE, 18 MART ŞEHİTLERİ TÖRENLERLE ANILDI.

ÇAYIRLI'YA 18 MİLYONLUK ÖĞRENCİ YURDU

ÇAYIRLI'YA 18 MİLYONLUK ÖĞRENCİ YURDU ÇAYIRLI KADERİNİ DEĞİŞTİRİYOR
BİZDE ADET BÖYLEDİR18 Mayıs 2019
Untitled Document

ANKET

Kaç Yaşındasınız ?Tüm Anketler

REKLAM

Untitled Document

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

İLAN ve DUYURULAR

 
Otlukbelican.com 
Sitemize daha kolay ve çabuk ulaşmak için bilgisayarınızdaki  SIK KULLANILANLAR bölümüne eklemeyi unutmayınız.
Otlukbelican.com
 

REKLAMLAR

Untitled Document
   
Otlukbelican.com Otlukbeli Haber Portalı
bilgi@otlukbelican.com

Görsel Tasarım: B-G Media©2010