Untitled Document
 
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ ERZİNCAN ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM
Untitled Document

TARİH VE SAAT

REKLAMLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAM

 
CUMHURBAŞKANI  ABDULLAH GÜL ERZİNCAN'DA

CUMHURBAŞKANI ABDULLAH GÜL ERZİNCAN'DA

Tarih 16 Kasım 2013, 15:06 Editr

CUMHURBAŞKANI ABDULLAH GÜL ERZİNCAN'A GELDİ. ERZİNCAN 17 YIL ARADAN SONRA İLK KEZ BİR CUMHURBAŞKANINI AĞIRLADI

Çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere Erzincan’a bir ziyaret gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Gül, valilik önünde halka hitap ederek, “Bu şehir hoşgörünün, saygının ve sevginin sembolü haline gelmiş bir şehirdir. Bundan dolayı bütün Erzincanlı vatandaşlarımı tebrik ediyorum” dedi.

Erzincan Havalimanı’nda Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrünnisa Gül’ü, Vali Abdurrahman Akdemir, 3. Ordu Komutanı Orgeneral Ümit Dündar ve Belediye Başkanı Yüksel Çakır ile diğer yetkililer karşıladı.

İlk olarak valiliği ziyaret eden Cumhurbaşkanı Gül’ün konvoyuna il merkezinden valilik binasına gelişine kadar atlı cirit takımı refakat etti.

Cumhurbaşkanı Gül, Erzincan’da valilik önünde kendisini bekleyen ve yoğun ilgi gösteren halka hitaben bir konuşma yaptı.

Konuşmasında Cumhurbaşkanı Gül, Erzincan’da bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bu şehir hoşgörünün saygının, sevginin sembolü haline gelmiş bir şehirdir. Bundan dolayı da bütün Erzincanlı vatandaşlarımı tebrik ediyorum” dedi.

Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Erzincan’da da çok güzel hizmetlerin yapıldığını belirten Cumhurbaşkanı Gül, Erzincan Havaalanı’nın Türkiye’nin en güzel havaalanlarından biri haline geldiğini vurgulayarak, tüm hizmetlerin vatandaşlar için olduğunu belirtti.

Erzincanlılara, “Sabırla devletinize bağlı, memleketinizi seven yeri geldiğinde her türlü fedakârlığı yapan insanlarsınız” şeklinde seslenen Cumhurbaşkanı Gül, gün boyu Erzincan’da bulunacağını ve ildeki gelişmeleri yakından göreceğini ifade etti.

Cumhurbaşkanı Gül, Erzincan’da Cemevini Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, çeşitli temas ve incelemeler gerçekleştirmek için bulunduğu Erzincan’da Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Erzincan Şubesi’ni ziyaret etti.

Erzincan’da bulunan Cumhurbaşkanı Gül, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Erzincan Şubesi’ni ziyaretinin ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Bu memleket hepimizindir. Bu memlekette dedelerimiz, onların dedeleri ve atalarımız, hepimiz burada doğmuş, burada büyümüşüz. Dolayısıyla burada birbirimize saygı, sevgi ve muhabbet içerisinde olduğumuz sürece her şey çok daha iyi olacaktır” dedi.

Bu haber 2043 defa okunmutur.

GÜNCEL

OTLUKBELİ'DE POLİS HAFTASI

OTLUKBELİ'DE POLİS HAFTASI POLİS TEŞKİLATININ 174. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI

MUHTARLAR VE SEÇİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI

MUHTARLAR VE SEÇİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI MUHTARLAR VE SEÇİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI KAYMAKAM RAMAZAN POLAT ÖNCÜLÜĞÜNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
FENAFİLLAH20 Ekim 2018
Untitled Document

ANKET

Kaç Yaşındasınız ?Tüm Anketler

REKLAM

Untitled Document

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

İLAN ve DUYURULAR

 
Otlukbelican.com 
Sitemize daha kolay ve çabuk ulaşmak için bilgisayarınızdaki  SIK KULLANILANLAR bölümüne eklemeyi unutmayınız.
Otlukbelican.com
 

REKLAMLAR

Untitled Document
   
Otlukbelican.com Otlukbeli Haber Portalı
bilgi@otlukbelican.com

Görsel Tasarım: B-G Media©2010