Untitled Document
 
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ ERZİNCAN ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM
Untitled Document

TARİH VE SAAT

REKLAMLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAM

 
ÇAYIRLI'DA FAKİR ÖĞRENCİLER İÇİN KERMES

ÇAYIRLI'DA FAKİR ÖĞRENCİLER İÇİN KERMES

Tarih 23 Mayıs 2013, 19:39 Editr

ÇAYIR'LIDA OKUL AİLE BİRLİĞİ VE ÖĞRENCİLER YAPTIKLARI KERMES İLE BEĞENİ TOPLADILAR

Çayırlı ilçe merkezinde, 29 Ekim ilköğretim Okulu okul aile birliği tarafından kermes düzenlendi. Okul aile birliği üyelerinin organize ettiği  kermese öğretmenler, öğrenci velileri, vatandaşlar ve öğrenciler büyük destek verdi. Kermesten elde edilecek gelir okulun giderleri ve fakir öğrencilerin ihtiyaçları için kullanılacak.

Okul bahçesinde gerçekleştirilen kermesin açılışına Kaymakam Önder  COŞĞUN, İlçe Jandarma Komutanı A. Hakan KARAASLAN, Belediye Başkanı Fevzi KILIÇ, Cumhuriyet Savcısı Adem BİLGİN, Hakim Muharrem ELEN, İlçe Emniyet Amir Vekili Muhammet ERGİN, İlçe MEM İsa BAL, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdür Vekili Muammer KÜÇÜKOSMAN, Okul Aile Birliği Başkanı Fatih YILDIZ, ilçe esnafı ve vatandaşlar katıldı. Kermeste velilerin yapmış olduğu yiyecek, pasta, tatlı, gözleme ve börek çeşitleri gibi yiyecekler ve içecekler  davetliler tarafından büyük ilgi gördü. Kaymakam Önder COŞĞUN tarafından açılışı yapılan kermes adeta bir piknik havasında geçti. İlçede ilk defa okul bahçesinde açılan kermes renkli görüntülere ev sahipliği yaptı.

Öğretmenlerde öğrencileriyle birlikte stantta  bulunan  yiyecek ve içeceklerin başında durup satış yaptılar. Çayırlı’nın yerel yemeklerinin sergilendiği kermeste bir konuşma yapan 29 Ekim İlköğretim Okulu Müdürü Hamdi ODABAŞIOĞLU, kermesin okul giderlerinin ve okulda eğitim gören fakir öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanmasına önemli katkı sağlayacağını belirterek,” Bu kermes okulumuz aile birliğinin organizesinde gerçekleştirilen bir etkinliktir. Velilerimiz evlerinde yaptıkları yerel yemeklerimizi burada katılımcılara sunmuşlardır. Başta Sayın Kaymakamımız Önder COŞĞUN olmak üzere Belediye Başkanımız Fevzi KILIÇ’a Okulumuz aile birliği başkanı Fatih YILDIZ’a ve iştirak eden tüm kurum amirlerine ve personeline, ,ilçemiz esnafına ve halkına  çok teşekkür ediyorum” dedi.

 Kaymakam Önder COŞĞUN’da konuşmasında, insana yapılan yatırımın en verimli yatırım olduğunu vurgulayarak,” Okul aile birliği olarak sizde bu etkinlikle insana yatırım yapıyorsunuz. Bu kermesle gerek okulun  giderlerinin, gerekse okulda öğrenim gören fakir öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanmasın ı sağlıyorsunuz. Bu emeğiniz çok kıymetlidir. Kermesin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bu haber 1781 defa okunmutur.

İLÇELERDEN

ÇAYIRLI'DA PETROL ARAMA ÇALIŞMALARI

ÇAYIRLI'DA PETROL ARAMA ÇALIŞMALARI BÖLGE HALKI HEYECANLA BEKLİYOR, PETROL ARAMA SONDAJINDA 500 METREYE İNİLDİ.

ÇAYIRLILILAR CEMEVİ İÇİN BULUŞTULAR

ÇAYIRLILILAR CEMEVİ İÇİN BULUŞTULAR İSTANBUL'DAKİ ÇAYIRLILILAR GECESİ COŞKULU GEÇTİ. GECEYE ÜNLÜ VE RENKLİ İSİMLER KATILDI.
DEVR-İ MÜSLİM22 Ocak 2018
Untitled Document

ANKET

Kaç Yaşındasınız ?Tüm Anketler

REKLAM

Untitled Document

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

İLAN ve DUYURULAR

 
Otlukbelican.com 
Sitemize daha kolay ve çabuk ulaşmak için bilgisayarınızdaki  SIK KULLANILANLAR bölümüne eklemeyi unutmayınız.
Otlukbelican.com
 

REKLAMLAR

Untitled Document
   
Otlukbelican.com Otlukbeli Haber Portalı
bilgi@otlukbelican.com

Görsel Tasarım: B-G Media©2010