Untitled Document
 
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ ERZİNCAN ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM
Untitled Document

TARİH VE SAAT

REKLAMLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAM

 
ERZİNCAN ÜLKÜ OCAKLARINDAN KONSER

ERZİNCAN ÜLKÜ OCAKLARINDAN KONSER

Tarih 19 Nisan 2013, 19:37 Editr

ERZİNCAN ÜLKÜ OCAKLARI İL BAŞKANLIĞI TARAFINDAN DÜZENLENEN KONSERDE MUSTAFA YILDIZDOĞAN SAHNE ALDI

Erzincan Ülkü Ocakları İl Ocak Başkanlığı "Ülküde Birlik, Ülkede Birlik" konseri düzenledi. Dğzenlenen konsere Erzincan il merkezinin yanı sıra tüm ilçelerden de katılım oldu. Otlukbeli ilçesinden ise MHP Otlukbeli ilçe başkanı, ilçe teşkilatı, MHP Otlukbeli İl Genel Meclis üyesi Medain ÖZTÜRK ve birçok ülkücü konsere katılanlar arasındaydı.

 Konser öncesi Erzincan'da bulunan   Ülkü Oçakları  Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz ile birlikte MHP İl Başkanı İlhan Gülırmak,  Erzincan Ülkü Ocakları İl Başkanı Çağatay Mutlu  ve MHPli yöneticiler Erzincan'da çeşitli ziyaretlerde  bulundular.
Terzibaba Hazretleri' nin türbesini ve Milliyetçi Hareket Partisi Erzincan Milletvekillerinden Rahmetli Mihrali Aksu' nun kabrini ziyaret ettiler. Kabir ziyaretinin ardından Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz "Erzincan Ülkü Ocakları Başbuğ Alparslan Türkeş Hatıra Ormanı" na bir ziyaret düzenledi
 Hatıra ormanı ziyaretinin sonrasında  MHP İl Başkanı İlhan Gülırmak, MHP  Merkez İlçe Başkanı Yaşettin Yılmaz, Erzincan İGM Üyesi Samet Çakmak  Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz, Erzincan Ülkü Ocakları İl Başkanı Çağatay Mutlu ve MHPli yöneticiler esnaf ziyaretlerinde bulundu.   
Esnaf ziyaretlerinin sonrasında Erzincan Cumhuriyet Meydanı' nı dolduran binlerce ülkücü, Erzincan MHP İl Başkanı İlhan Gülırmak,MHP  Eski MKYK Üyesi Hasan Özarslan'  MHP Erzincan eski efsane  il Başkanlarından aynı zamanda  İGM Üyesi Samet Çakmak,  Erzincan Belediyesi Eski Başkanı Erkan Karaman , Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz' un , Tercan Belediye Başkanı Mehmet Yılmaz, Mercan Belediye Başkanı Yusuf Sürmen,  Çadırkaya Belediye Başkanı Sait Durgun,  MHP Merkez İlçe Başkanı Yaşettin Yılmaz, Kamu-Sen Yönetim Kurulu Üyesi Lütfi Küçük, Erzincan Ülkü Ocakları İl Ocak Başkanı Çağatay Mutlu  Erzincan'ın tüm İlçe ve Belde MHPli Başkanları, MHPli  İGM üyeleri   mehteran takımı eşliğinde konserin düzenlendiği 13 Şubat Kapalı Spor Salonu' na yürüyerek gövde gösterisi yaptı. 
 Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz' un da teşrif ettiği konser, Erzincan Ülkü Ocakları İl Ocak Başkanı Çağatay Mutlu' nun konuşması ile başladı. İl Ocak Başkanı konuşmasının ardından konuşmasını yapmak üzere kürsüye gelen Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz, Erzincan Ülkü Ocakları İl Ocak Başkanı Çağatay Mutlu' ya tertiplenen konserden dolayı teşekkürlerini sunarak, "Böyle güzel bir organizasyonda bulunmayı nasip ettiği için Allah'a hamd olsun. Erzincan'ın Ülkücü Şehitleri' ni rahmet ve minnetle anarken Mihrali Aksu  abimizi de anmadan geçemeyeceğim. Rabbim mekânını cennet, komşusunu Peygamber Efendimiz Resulallah eylesin " açıklamasında bulundu.
 Yapılan konuşmaların ardından sahneye gelen Ozan Erhan Çerkezoğlu salondaki binlerce Ülkücüyü türküleri ile coşturdu. Ozan Erhan Çerkezoğlu da şarkılarının sonunda Türkçedeki yozlaşmaya değinerek, "Ülkücü, Ülkücünün gardaşıdır. Batıdaki yozlaşmaya kanarak aldanmayın" cümleleri ile salonu dolduran binlerce Ülkücüye uyarıda bulundu.
 Ozan Erhan Çerkezoğlu' nun ardından Erzincan Ülkü Ocakları İl Ocak Başkanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde ortaöğretim ve üniversite teşkilatlarına düzenlenen bilgi yarışmasında dereceye giren katılımcılara sertifikaları takdim edildi. Erzincan Ülkü Ocakları Eski Ocak Başkanlarından Abdullah Türkmen' e emeklerinden dolayı teşekkür edip plaketini Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz takdim etti. Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz'un plaket tesliminin ardından, yapılan açık artırmayı kazanan Milliyetçi Hareket Partisi Eski MKYK Üyesi Hasan Özarslan' a da hediyesini İl Ocak Başkanı Çağatay Mutlu teslim etti. Plaket ve sertifika takdimlerinin ardından sanatçı  Mustafa  Yıldızdoğan sahneye geçerek binlerce ülkücüyü şarkılarıyla coşturdu. Son zamanlarda tabelalardan silinmeye çalışılan T.C ibarelerinin silinmesinden bahseden sanatçımız, "Tabelalardan kaldırsanız da yüreklerden silemezsiniz" diyerek binlerce ülkücünün hislerine tercüman oldu.
 Katılımın yoğun olduğu konser sanatçı  Mustafa Yıldızdoğan konseri ile sonlandırıldı.
 
 

Bu haber 2425 defa okunmutur.

KÜLTÜR SANAT

ÖĞRETMENLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI

ÖĞRETMENLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI OTLUKBELİLİ ÖĞRENCİLERDEN ÖĞRETMENLERİNE COŞKULU KUTLAMA

BİR KIZILDERİLİ ÖĞRETİSİ

BİR KIZILDERİLİ ÖĞRETİSİ İŞTE SİZE HAYAT FELSEFESİ YAPILABİLECEK MADDELER "Doğru her yerde doğrudur"
FENAFİLLAH20 Ekim 2018
Untitled Document

ANKET

Kaç Yaşındasınız ?Tüm Anketler

REKLAM

Untitled Document

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

İLAN ve DUYURULAR

 
Otlukbelican.com 
Sitemize daha kolay ve çabuk ulaşmak için bilgisayarınızdaki  SIK KULLANILANLAR bölümüne eklemeyi unutmayınız.
Otlukbelican.com
 

REKLAMLAR

Untitled Document
   
Otlukbelican.com Otlukbeli Haber Portalı
bilgi@otlukbelican.com

Görsel Tasarım: B-G Media©2010