Untitled Document
 
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ ERZİNCAN ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM
Untitled Document

TARİH VE SAAT

REKLAMLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAM

 
ÇAYIRLI MESLEK YÜKSEK OKULU KOLLARI SIVADI

ÇAYIRLI MESLEK YÜKSEK OKULU KOLLARI SIVADI

Tarih 30 Ocak 2013, 18:08 Editr

ÇAYIRLI MYO'DA KURULMASI PLANLANAN TIBBİ LABORANT TEKNİKLERİ BÖLÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Çayırlı Meslek Yüksek Okulunda 2013/2014 Eğitim öğretim yılında kurulması planlanan ‘Tıbbi Laborant Teknikleri Bölümü için gerekli olan çok amaçlı iki laboratuvar kurulması amacıyla geniş katılımlı bir paylaşım toplantısı düzenlendi.
   

   Çayırlı MYO konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya Kaymakamımız Sayın Önder COŞĞUN, Belediye Başkanı Fevzi KILIÇ, Çayırlı MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Nurettin SAVAŞ, okulun akademik personeli, bazı siyasi parti ve sivil topum kuruluşları temsilcileri, bölgede inşaat, maden ve enerji alanında faaliyet gösteren firmaların yetkilileri ile İlçe esnafı katıldı.

    Toplantıda okulun büyük ihtiyaçlarından olan laboratuvarın kurulması için gerekli olan altyapı ve laboratuar malzemelerinin temini konusunda destek sağlanması adına bu toplantının düzenlendiği belirtilerek, davetlilerden yardım talebimde bulunuldu.

    Toplantıya katılan katılımcılar yardım konusunda üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını ifade ettiler. Tıbbi Hizmetler bölümü  Laboratuar  Teknikleri Programı için kurulması planlanan çok amaçlı laboratuar alt yapısı Çayırlı Belediyesi, cihazların bir kısmını İlçe Kaymakamlığı karşılarken geri kalanı da özel sektör tarafından tamamlanacak.
         

    Toplantıda konuşan Kaymakam Önder COŞĞUN, ilçenin her alanda gelişiminde Meslek Yüksek Okulunun çok büyük katkısının olacağını belirterek, 3 yıllık bir geçmişe sahip olan okulda eksikliklerin giderilmesi noktasında ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi. COŞĞUN, “Düzenlenen bu toplantıyla yüksek okul bünyesinde yeni açılan ve 2013/2014 eğitim öğretim yılında 80 öğrenci alınması planlanan Tıbbi Hizmetler bölümü Laboratuar Teknikleri programı üzerinde görüşmeler yapılarak, bu program ve ilerleyen dönemlerde açılması düşünülen yeni bölümlerin altyapı çalışmaları ve ihtiyaçlarının giderilmesi ile ilgili olarak görüş alışverişinde bulunduk. Sağlık alanında laboratuvar olmadan bir şey yapmak mümkün değildir . Bu yıl bu işin startını verdik. Yüksek okulun geliştirilmesi için sürdürülen çalışmalarda herkesin elini taşın altına koyması gerekir. Çayırlı Kaymakamlığı olarak biz eğitim konusunda üzerimize düşni yapmaya hazırız”dedi.
      

   Çayırlı MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Nurettin SAVAŞ ise yaptığı açıklamada, katılımcılara  iştiraklerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ederek, ”Özellikle uygulama derslerinde kullanılacak malzemeleri laboratuarımıza kazandırılması konusunda herkesin desteğini bekliyoruz” şeklinde konuştu
 

Bu haber 5002 defa okunmutur.

İLÇELERDEN

OTLUKBELİ'DE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ

OTLUKBELİ'DE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ ŞEHİTLER DİYARI OTLUKBELİ'DE, 18 MART ŞEHİTLERİ TÖRENLERLE ANILDI.

ÇAYIRLI'YA 18 MİLYONLUK ÖĞRENCİ YURDU

ÇAYIRLI'YA 18 MİLYONLUK ÖĞRENCİ YURDU ÇAYIRLI KADERİNİ DEĞİŞTİRİYOR
BİZDE ADET BÖYLEDİR18 Mayıs 2019
Untitled Document

ANKET

Kaç Yaşındasınız ?Tüm Anketler

REKLAM

Untitled Document

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

İLAN ve DUYURULAR

 
Otlukbelican.com 
Sitemize daha kolay ve çabuk ulaşmak için bilgisayarınızdaki  SIK KULLANILANLAR bölümüne eklemeyi unutmayınız.
Otlukbelican.com
 

REKLAMLAR

Untitled Document
   
Otlukbelican.com Otlukbeli Haber Portalı
bilgi@otlukbelican.com

Görsel Tasarım: B-G Media©2010