Untitled Document
 
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ ERZİNCAN ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM
Untitled Document

TARİH VE SAAT

REKLAMLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAM

 
OTLUKBELİ'LİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI HİZMET

OTLUKBELİ'LİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI HİZMET

Tarih 06 Eylül 2010, 02:33 Editr

Otlukbeli'liler derneği Otlukbeli'de ve çevre köylerdeki tüm öğrencilere ücretsiz olarak çeşitli dini kitaplar dağıttı.

     Erzincan’da faaliyetlerini sürdüren Otlukbeli’liler derneğinden anlamlı ve hayırlı bir hizmet daha.
Okulların kapanmasıyla birlikte, açılan yaz kuran kurslarında okutulmak üzere, Otlukbeli ilçe merkezinde ve çevre köylerindeki tüm öğrencilere Elif-ba  cüzü, Kur-an’ı Kerim, ve çeşitli dini kitaplar dağıtıldı.

     Dernek yönetimi yaptığı açıklamada şunları belirtti:
 Erzincan’da faaliyet gösteren derneğimiz sadece Erzincan’daki hemşerilerimize değil, ilçemizdeki ve ülkenin her tarafındaki Otlukbeli’lilere hizmet verecektir. İmkanlarımız dahilinde her türlü hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Bu hizmet çerçevesi içerisinde Otlukbeli ilçesindeki ve köylerindeki öğrencilerin Kuran kursu kitaplarını, Kur-an’ı Kerimlerini ve interaktif Cd lerini dernek olarak biz üstlendik. Her öğrencimize en az 5’er, 6’şar ayrı eser dağıttık. Kurs öğrencilerimize ilerleyen günler içerisinde çeşitli hediyeler hazırlayarak onları sevindirmeye devam edeceğiz.


    Her dernek kendi bünyesindeki üyelerine ve temsil ettiği gruplara hizmet etmek, birlik ve beraberliğin sağlanmasında önder olup toplayıcı bir merkez olmak, dayanışma içerisinde olmak amacıyla kurulur ve çalışmalarını bu yönde yapar. Bizlerde bu amaç doğrultusunda elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak, üyelerimize ilçemize ve köylerimize hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

   Bu hizmetin hazırlanmasında bizlere desteklerini esirgemeyen tüm dernek üyelerimize, esnaf arkadaşlarımıza, Erzincan Kuran kursları müdürü Adem Karadeniz’e, Abdullah Kar’a Otlukbeli ilçe müftümüz Fahri Çelik’e, Zekai  Dursun’a, ve ilçemizdeki din görevlileri arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bizleri kırmayıp hediyelerimizi kabul eden kurs öğrencilerimizin de hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

   Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın ilmi ve dini eğitimlerinde, bir adım daha yol kat edebilmelerine yardımcı olabilirsek ne mutlu bizlere.


     Erzincan Otlukbeli’liler Derneği
Yönetim Kurulu

Bu haber 3761 defa okunmutur.

OTLUKBELİ GENEL

AİLE DESTEK MERKEZİ HİZMETE GİRDİ

AİLE DESTEK MERKEZİ HİZMETE GİRDİ OTLUKBELİ İLÇESİ BİRÇOK AMAÇLA KULLANILABİLECEK HİZMET BİNASINA KAVUŞTU. SPORDAN EĞİTİME HERŞEY VAR.

HATİCE ÇÜRÜK VE YÖNETİMİNDEN GURURLA VEDA

HATİCE ÇÜRÜK VE YÖNETİMİNDEN GURURLA VEDA ÖRDEKHACI DERNEĞİNDE SAYISIZ PROJEYE İMZA ATAN HATİCE ÇÜRÜK VE YÖNETİMİNİN GÖREV SÜRESİ SONA ERDİ
FENAFİLLAH20 Ekim 2018
Untitled Document

ANKET

Kaç Yaşındasınız ?Tüm Anketler

REKLAM

Untitled Document

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

İLAN ve DUYURULAR

 
Otlukbelican.com 
Sitemize daha kolay ve çabuk ulaşmak için bilgisayarınızdaki  SIK KULLANILANLAR bölümüne eklemeyi unutmayınız.
Otlukbelican.com
 

REKLAMLAR

Untitled Document
   
Otlukbelican.com Otlukbeli Haber Portalı
bilgi@otlukbelican.com

Görsel Tasarım: B-G Media©2010