Untitled Document
 
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ ERZİNCAN ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM
Untitled Document

TARİH VE SAAT

REKLAMLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAM

 

ÖNE ÇIKANLAR

ERDEF'TE GÜNDEM ERZİNCAN

ERDEF'TE GÜNDEM ERZİNCAN

Tarih 10 Kasım 2019, 22:09 Editr

ERDEF ERZİNCAN SEVGİSİNİ SICAK TUTMAYA ÇALIŞIYOR.

Karaman: Birlikte Çalışıyoruz

Erzincan Dernekleri Federasyonu’nun hafta sonu düzenlediği “ERDEF’te Hasbihal” programının konuğu Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman oldu.

Erzincan’daki gelişmeler ve güncel konular hakkında bilgi verilen toplantıya çok sayıda hemşerimiz katıldı.

Toplantının açış konuşmasını yapan ERDEF Başkanı Selahattin Ayvaz, Gurbette yaşayan hemşerilerimizin Erzincan için önemine değinerek, “ Hemşerilerimiz  için de Erzincan aynı ölçüde önemlidir. Bu nedenle dernekler olarak Erzincan sevgisi ve ilgisini canlı tutmaya gayret ediyoruz. Bu nedenle ilk sohbet toplantımızı Erzincan konusuna ayırdık. dedi.

Erzincan Milletvekili Sayın Süleyman Karaman konuşmasına hemşerilerimizin Erzincan’a ilgilerine teşekkür ederek başladı. Konunun güncel olması nedeniyle Suriye konusunda ve devam eden “ Barış Pınarı Harekatı” ile ayrıntılı bilgi verdi. Türkiye’nin kurulan tuzaklar karşısında yek vücut olarak oyunları bozduğunu belirten Karaman “ Cumhurbaşkanımızın dirayeti, siyasi partilerimizin desteği ve TSK’nın gücü sayesinde uluslararası planları bertaraf ettik” dedi.

Erzincan’ın gelişmesi için tüm kesimlerle yoğun görüşmeler yaptıklarını belirten Karaman, Üniversite için yeni fakülte binası ve yurtlar yapıldığını, Erzincan’a sağlık alanında tüm branşlarda doktor gönderildiğini, hastane binasının hızla yapılmakta olduğunu söyledi. Karaman konuşmasında Organize Sanayi Bölgesi için iş adamlarıyla ilişki kurduklarını ve bazı yatırımları Erzincan’a yapmaları konusunda İkna etmeye çalıştıklarını, Erzincan’ı cazibe merkezi haline dönüştürme çalışmalarına devam ettiklerini anlattı.

Erzincan Milletvekili Karaman, yeni barajlar ve sulama projeleri ile tarımı kalkındırmaya gayret ettiklerini, seracılık teşvikleri ile üretimi artırmaya çalıştıklarını, Erzincan’da turizmin gelişmesi için var olan potansiyeli harekete geçirdiklerini, il ve ilçelerde ki doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel yapıları bir entegrasyon dahilinde planladıklarını anlatarak, “Tüm bu çalışmalarda Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım bizlere her konuda yardımcı olmaktadır. Erzincanlı olarak bizler de,   birlikte el ele vererek daha müreffeh bir Erzincan için çalışmaları sürdüreceğiz.” dedi.

Bu haber 86 defa okunmutur.

GÜNCEL

YEREL TİCARET FUARI AÇILDI

YEREL TİCARET FUARI AÇILDI ERZİNCAN'DA YEREL TİCARET FUARI AÇILDI

OTLUKBELİ'DE GÖL VE ANITIN TEMİZLİĞİ YAPILDI

OTLUKBELİ'DE GÖL VE ANITIN TEMİZLİĞİ YAPILDI OTLUKBELİ GÖLÜ VE ÇEVRESİNDE TEMİZLIK YAPILDI
BİZDE ADET BÖYLEDİR18 Mayıs 2019
Untitled Document

ANKET

Kaç Yaşındasınız ?Tüm Anketler

REKLAM

Untitled Document

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

İLAN ve DUYURULAR

 
Otlukbelican.com 
Sitemize daha kolay ve çabuk ulaşmak için bilgisayarınızdaki  SIK KULLANILANLAR bölümüne eklemeyi unutmayınız.
Otlukbelican.com
 

REKLAMLAR

Untitled Document
   
Otlukbelican.com Otlukbeli Haber Portalı
bilgi@otlukbelican.com

Görsel Tasarım: B-G Media©2010