Untitled Document
 
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ ERZİNCAN ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM
Untitled Document

TARİH VE SAAT

REKLAMLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAM

 

ÖNE ÇIKANLAR

HATİCE ÇÜRÜK VE YÖNETİMİNDEN GURURLA VEDA

HATİCE ÇÜRÜK VE YÖNETİMİNDEN GURURLA VEDA

Tarih 15 Ocak 2019, 19:41 Editr

ÖRDEKHACI DERNEĞİNDE SAYISIZ PROJEYE İMZA ATAN HATİCE ÇÜRÜK VE YÖNETİMİNİN GÖREV SÜRESİ SONA ERDİ

İstanbul'da faaliyetlerini sürdüren Erzincan Otlukbeli Ördekhacı Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği 28. Olağan genel kurulunu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirdi.

13 Ocak 2019 Tarihinde yapılan genel kurulda 2 yıllık görev süreleri sona eren Başkan Hatice ÇÜRÜK ve yönetim kurulu alkışlarla görevlerini yeni yönetime devrettiler.

2017 Yılının Ocak ayında göreve gelen ve 2019 yılının Ocak ayında görevlerini yeni yönetime devreden Hatice hanım ve yönetim kurulu çok sayıda başarılı projeye imza attılar. Yapılan genel kurulda faaliyet raporlarının sunumunda üyelerinden büyük alkış alan Hatice Çürük ve yönetim kurulu 2 yıla büyük hizmetler sığdırmayı başardılar.

Dernek Yönetim Kurulunun Gerçekleştirdiği Çalışmalar.
Hasta ziyaretleri, Esnaf Ziyaretleri, Yaşlılar ve Dedeler ziyaretleri, Cenaze hizmetleri, Dernek lokalini yenileme, Doğalgaz döşetilmesi, Köyde türbe yanına mutfak ve WC yapımı, Köy ile ilçe arasına ücretsiz servis konulması, Anneler günü kutlaması, Yöresel oyunlar ile düzenlenen piknikler, Kartepe Abant Beypazarı Anıtkabir İlk Meclis turları, Girişimci kadınların kendilerini tanıma ve geliştirme imkanları, 800 Kişilik katılım ile Erenleri anma gecesi, Otlukbeli'ne bağlı köy derneklerini bir araya getirerek Futbol turnuvası başlatmak, Otlukbeli'de bulunan ilkokul için kitap kampanyası düzenlenmesi ve kitapların okula ulaştırılması, Okulun boya ihtiyaçlarının karşılanması, İhtiyaç sahibi çocuklara giyim kırtasiye yardımları gönderilmesi, Hızır lokması, Muharrem yemeği, Ramazan kolisi dağıtımı, Tüm üyelere T-Şört dağıtımı.

2 Yıllık görev süresi içerisinde örnek çalışmalar yürüten Hatice Çürük ve ekibi projelerin çoğunda dernek kasasından değil, kendi çevrelerinden finansman sağlayarak projelerini gerçekleştirdiler.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Hatice Çürük şu ifadelere yer verdi: "Görev süremiz boyunca ben ve arkadaşlarım elimizden gelenin en iyisini ve daha fazlasını yapmaya çalıştık. Hedeflerimize ulaşmış bir şekilde görevlerimizi noktalıyoruz. Bizlerden maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen üyelerimize ve hemşehrilerimize çok teşekkür ederiz, onlardan aldığımız güç ile bu projelerimizi gerçekleştirdik. Yeni yönetim kurulumuza başarılar diliyoruz. Bayrak yarışında her zaman birlikte olacağız, derneğimize, üyelerimize, ilçemize ve köyümüze yapılacak olan her türlü hizmette birlikte olacağız. Görev süremiz bitse bile hizmet aşkımız bitmeyecek."
Otlukbelican.com
E. ALBAYRAK

Bu haber 380 defa okunmutur.

OTLUKBELİ GENEL

BAŞKAN TEKTAŞ ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRDİ

BAŞKAN TEKTAŞ ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRDİ YUSUF TEKTAŞ İLÇE MERKEZİNDE YAPILAN ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRDİ

OTLUKBELİ GENÇLİK İFTARDA BULUŞTU

OTLUKBELİ GENÇLİK İFTARDA BULUŞTU OTLUKBELİ GENÇLİK İFTAR SOFRASINDA.
BİZDE ADET BÖYLEDİR18 Mayıs 2019
Untitled Document

ANKET

Kaç Yaşındasınız ?Tüm Anketler

REKLAM

Untitled Document

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

İLAN ve DUYURULAR

 
Otlukbelican.com 
Sitemize daha kolay ve çabuk ulaşmak için bilgisayarınızdaki  SIK KULLANILANLAR bölümüne eklemeyi unutmayınız.
Otlukbelican.com
 

REKLAMLAR

Untitled Document
   
Otlukbelican.com Otlukbeli Haber Portalı
bilgi@otlukbelican.com

Görsel Tasarım: B-G Media©2010