Untitled Document
 
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ ERZİNCAN ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM
Untitled Document

TARİH VE SAAT

REKLAMLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAM

 
İŞ ADAMI SÜLEYMAN TAN ÖRNEK OLUYOR

İŞ ADAMI SÜLEYMAN TAN ÖRNEK OLUYOR

Tarih 28 Aralık 2017, 23:06 Editr

ERZİNCANLI İŞ ADAMI SÜLEYMAN TAN KENDİNE YAKIŞANI BİR KEZ DAHA SERGİLEDİ.

Erzincanlı iş adamlarından Süleyman Tan, ihtiyaçlı aile ve çocuklarına giyim yardımında bulundu.

Erzincan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı işbirliğiyle gerçekleşen yardımda 250 Adet Bot ve  250 adet Mont ihtiyaç sahiplerine teslim edildi.

Gerçekleştirilen yardım malzemelerinin dağıtımına Erzincan Vali Yardımcısı Yaşar Kemal Yılmaz,  Erzincan İş-Kur İl Müdürü Ömer Faruk Çelik, Erzincan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İl  Müdürü Remzi Sarıgöl, Erzincanlı İş adamı Süleyman Tan ve Yardım alan aile ve çocukları katıldı.

Yardım malzemelerinin dağıtımı öncesinde konuşan Erzincan Vali Yardımcısı Yaşar Kemal Yılmaz  açıklamasında; “İş adamımız Süleyman Tan Bey yapmış olduğu bu hayırlı iş için buradayız. Yapmış  olduğu gerek bu yardım gerekse daha önce yapmış oldukları yardımın en önemli özelliği çocukların  insanların fakir olmasından başka ikinci bir sıfat aramıyor. Bazı yardım kuruluşlarında riya ile  karşılandığını fakat Süleyman Tan Bey de böyle bir şey olmadığını belirtti. Yardımlarını işin içine riya  girmeyecek şekilde yardımı alan aile ve çocukların fakir olmasından başka bir amaç taşımıyor. İş  Adamı Süleyman Tan’ın yapmış oldukları yardımı Erzincan halkının takdir ettiğini belirten Vali  Yardımcısı Yılmaz, İş adamımızdan Allah Razı olsun, karşılık beklemeden fakir Fukara Erzincan  evlatlarına yardım etmekten başka bir amacı olmadığını biliyoruz ve Allah Kendisinden razı olsun  diyoruz” dedi.

İş adamı Süleyman Tan ise yaptığı açıklamasında; “Burada sadece yardım amaçlıyoruz. Allah nasip  ederse biz kazandıkça bu yardımlarımız eksilmeyecek. Bugün burada inşallah çocuklarımıza 250 adet  bot ile 250 adet mont yardımında bulunacağız. Yılbaşından önce de yaklaşık 50 adet kanepeyi ihtiyaç  sahibi Afgan ailelere teslim edeceğiz” ifadelerini kullandı.


Kaynak Haber-24

Bu haber 728 defa okunmutur.

YAŞAM

ÖNCELİK HAYATIN, ÖNCELİK YAYANIN

ÖNCELİK HAYATIN, ÖNCELİK YAYANIN KURALLAR DEĞİŞTİ. İLK GEÇİŞ HAKKI ARAÇLARIN DEĞİL "İNSANLARIN"

SAKATAT YÜKLÜ TIR'DAN BAKIN NE ÇIKTI?

SAKATAT YÜKLÜ TIR'DAN BAKIN NE ÇIKTI? ŞEYTANIN BİLE AKLINA GELMEYECEK YÖNTEMİ DENEDİLER AMA ERZİNCAN POLİSİ YİNE İŞBAŞINDAYDI.
FENAFİLLAH20 Ekim 2018
Untitled Document

ANKET

Kaç Yaşındasınız ?Tüm Anketler

REKLAM

Untitled Document

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

İLAN ve DUYURULAR

 
Otlukbelican.com 
Sitemize daha kolay ve çabuk ulaşmak için bilgisayarınızdaki  SIK KULLANILANLAR bölümüne eklemeyi unutmayınız.
Otlukbelican.com
 

REKLAMLAR

Untitled Document
   
Otlukbelican.com Otlukbeli Haber Portalı
bilgi@otlukbelican.com

Görsel Tasarım: B-G Media©2010