Untitled Document
 
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ ERZİNCAN ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM
Untitled Document

TARİH VE SAAT

REKLAMLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAM

 
ERZİNCAN OTLUKBELİ DERNEĞİNDE İSTİŞARE

ERZİNCAN OTLUKBELİ DERNEĞİNDE İSTİŞARE

Tarih 17 Kasım 2017, 20:40 Editr

DERNEK YÖNETİMİ VE İLÇE PROTOKOLÜ BİR ARAYA GELDİ

Erzincan'da faaliyetlerini sürdüren Otlukbeli İlçesi ve Köyleri Kültür Eğitim Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği bir istişare toplantısı düzenleyerek sorunları masaya yatırdı.

Düzenlene istişare toplantısına Otlukbeli Kaymakamı Eyyüp Güngör, Otlukbeli Belediye Başkanı Vahdet Ercan, Dernek yönetimi ve dernek üyeleri katıldı.

Yapılan toplantıda Dernek Yönetim Kurulu üyeleri Ali Şahin ve Etem Albayrak, derneğin faaliyetleri, sıkıntıları ve Erzincan'da yaşayan Otlukbelili nüfus hakkında genel bilgiler verdiler.

Otlukbeli Kaymakamı Eyyüp Güngör, Erzincan'da ki Otlukbelililer ile bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek Otlukbeli ilçe merkezinde ve köylerinde yapılan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu. Kaymakam Güngör ayrıca Otlukbeli Derneğine yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederek her zaman yanında olacağını dile getirdi.

Otlukbeli Belediye Başkanı Vahdet Ercan ise yaptığı konuşmada dernek çalışmalarının önemi, hemşerilerimizin bir çatı altında toplanması, sosyal ve kültürel faaliyetlerin yapılması ve derneğin bu konudaki öncülüğüne değindi. Başkan Ercan ayrıca ilçe merkezindeki yeni Lise projesi, Karadeniz yolu projesi, Atık su tesisleri ve diğer çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

Dernek merkezinde yapılan toplantıya Otlukbeli Derneğini ve Otlukbeli'ni birçok Otlukbeliliden daha çok seven Erzincanlı İş adamı Süleyman Tan, Otlukbeli eski belediye başkanlarından Enver Şahin, Otlukbeli Derneği eski başkanlarından Bünyamin Albayrak ve Vehbi Öztürk'te katılım sağlayarak görüşlerini dile getirdiler.

Derneğin, Kaymakamlığın ve Belediyenin ayrı ayrı ve birlikte yürütebileceği birçok projenin tartışıldığı, fikir ve görüşlerin masaya yatırıldığı toplantı 2 saat sürdü.  Yapılan toplantının ardından dernek yönetimi Kaymakam Eyyüp Güngör'e, Başkan Vahdet Ercan'a, İş adamı Süleyman Tan'a ve tüm katılımcılara iştiraklerinden dolayı teşekkür etti.


Bu haber 608 defa okunmutur.

OTLUKBELİ GENEL

OTLUKBELİ DERNEĞİNDEN ÇANAKKALE MESAJI

OTLUKBELİ DERNEĞİNDEN ÇANAKKALE MESAJI ÇANAKKALE, EMPERYALİZME VE YEDİ DÜVELE KARŞI VERİLEN SAVAŞIN EN BÜYÜK ZAFERİDİR

BÜLENT ÖZTÜRK SİNCAN'DA MÜDÜR YARDIMCISI

BÜLENT ÖZTÜRK SİNCAN'DA MÜDÜR YARDIMCISI OTLUKBELİLİ VETERİNER HEKİM, ANKARA'DA MÜDÜR YARDIMCILIĞINA ATANDI
FENAFİLLAH20 Ekim 2018
Untitled Document

ANKET

Kaç Yaşındasınız ?Tüm Anketler

REKLAM

Untitled Document

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

İLAN ve DUYURULAR

 
Otlukbelican.com 
Sitemize daha kolay ve çabuk ulaşmak için bilgisayarınızdaki  SIK KULLANILANLAR bölümüne eklemeyi unutmayınız.
Otlukbelican.com
 

REKLAMLAR

Untitled Document
   
Otlukbelican.com Otlukbeli Haber Portalı
bilgi@otlukbelican.com

Görsel Tasarım: B-G Media©2010